İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürt Bölüm açılmış:)

C

chemeng

Misafir
dünyanın en büyük webmaster forumlarında bile absürt domain alış satış - link değişimi için ayrı bölüm mevcuttur. bunu garipsemeyin. ama düne kadar absürt kelimesini yasaklayan iyinet adminin böyle bir başlık açmasına şaşırdım doğrusu. hayırlısı olsun. absürt sitelerin de sonuçta link değişimine, alış satışa ihtiyacı var.

C

chemeng

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Burada bu kadar kisisiniz kimse mantikli konusmamis
Muhtemelen diger bölümlerde absürt domainler yasak oldugu icin burada absürt sitelerin satisi, link degisimi, reklam gibi uygulamalari olacaktir.

bu arada geveze ilk defa mantıklı konuşmuşsun. :) kızma takılıyorum...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
herkez haklı anlayamadığım neden paralı ? Kar elde etmekse eyvallah..
absürtu azaltmaksa zaten paralı bir absürtla yeteri kadar kötü reklam olacakdır ve parayla giremeyen normal bildiğine devam edecekdir.absürt kısmı tamamen dışlanacakdır.Bu sistemle.Bilgisi olan arkadaşlar oraya bildiklerini yazamıyacaktır.

G

Geveze.at

Misafir
Parali olmasina sözüm yok ama, önce absürt a hayir sloganiyla bir cigir acmak isteyen iyinet simdi absürt bölümü acti. Tam bir tezatlik.
Tarih tekerrürden ibarettir ;)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
şimdi tek başıma üye olup sap sap kalmayayım ortada

+1111111111111111111 içerde bi kaç konu olsa yada bi açıklama olsa ona göre üye oluruz da yoksa içerde tek kalmayalım...

2 kişi mesajlaşır içerde :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence şöyle bir sorun oluşacak. Acemi webmasterlar (yeni üyeler) belki bilmeyerek, Bazı tecrübeli üyeler ise suistimal açısından yapabilir. absürt bölüme yazacağına gider Yeni siteler ya da Genel bölüme yazarak işini görebilir. Büyük karışıklık doğuracaktır bence bu olay.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
büyük karışıklık şimdiden başladı aslında
admin detaylı açıklama yaparsa iyi olur. şimdi ben üye olmak istiyorum bu bölüme ve üye olacağımda. ama tek başıma ne yazacağım kime yazacağım, kim bana yazacak, onu kavramış değilim :D
benim mesajları görebileceklermi, cevap yazabileceklermi?misafirler okuyabilecekmi? bunlar açıklansa daha netleşir konu

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt bölümde bir açıklama yapmış zaten. Misafirler okuyabiliyor. Misafir derken absürt üyesi olmayan iyinet üyeleri tabi. Üyelik sadece yazım hakkı alabilmek için.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes " ben okurum, yazmam dicektir. " o yüzden de pek üye çıkacağını sanmıyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanırım bir tek ben üye olacağım bu gidişle :D
neyse admin detaylı açıklama yapsın da ona göre hareket edelim bari

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
taviz verilmeyen bir konuda böyle bir uygulama yapılması yanlış.

özellikle webmasterlerin girdiği bir forumda absürt ile alaka kurmak çok mantıksız olmuş, mesaj yazmıyordum fakat bu haberi diğer forumdan aldığım için gelip yazayım dedim, çok yanlış bir uygulama. hani nerede bu foruma giren aileler, bayanlar ? artık girmiyorlarmı foruma, aileler ve bayanlar giriyor diye söyleniyordu, şimdi bu uygulama yapılmış.

yanlış üstüne yanlış.

iyi şanslar,
projelerinizde başarılar.

M

millionkurt

Misafir
Benim anlamadığım, iyinet e absürt arşiv oluşturmak için paramı verecek üyeler?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millionkurt' Alıntı:

İyinet'de absürt siteler yasak fakat absürt sitesi olan çokca üye var. Diğer kullanıcıları rahatsız etmeden kendi sitelerini tanıtabilecekleri, reklam, link alışverişi vs. yapabilcekleri ayrı bir kategori açılmış. Yani millet video vs. yükleyipte arşiv yapmayacak. Şu an mevcut olan "Yeni web siteleri", "Reklam al-sat" vs gibi kategorileri aynı forumda toplamayı amaçlayan (büyük olasılıkla talep gelmitir absürt sitesi olan kullanıcılardan) sadece absürt sitesi olan kullanıcılar için açılmış ayrı bir forum.

Bana göre yanlış olan bir durum söz konusu değil, arz-talep meselesi. Forumda absürt sitesi olan pek çok kullanıcı vardır sanıyorum.

-Gamend-
özellikle webmasterlerin girdiği bir forumda absürt ile alaka kurmak çok mantıksız olmuş diyorsun ama adoult içeriği olan eminim seninde tanıdığın arkadaşların vardır. Onlarda sitelerini tanıtmak, reklam alıp vermek zorundalar.

hani nerede bu foruma giren aileler, bayanlar ? Onlarıda düşünerek ayrı bir forum açılmış, istemeyen girmesin diye.

- - - -
Yazdıklarımdan yanlış anlaşılmasın absürt/eg-zotik sitem yok!

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yazılanlar çok saçma

Bu site iyinetindir ister açar ister kapatır isterse de siteyi tamamen absürta çevirir. Biz buraya kayıt olup yazı yazdığımız zaman kuralları otomatik olarak kabul etmiş sayılırız ki zaten yapılan yanlış değil türkiyede binlerce kişinin absürt sitesi var bu siteleri yapanlar webmasterdir sizin tabirinizle sapıkta olsa yapan adam webmaster'dir. Burasıda webmaster forumudur. Iyinet'de bu önü kapalı olan web master'lere destek çıkmaktadır buna kimse itiraz edemez hakkı yok zaten.

Öncelikle ben absürt site yapmam yayınlamam siteme absürt (görünen) metaryel koymak lakin firma olarak 2 tane absürt hosting sunucumda barındırıyorum.

Sizin söylemlerinize göre o zaman bende yanlış yapıyorum diğer büyük kücük tüm hosting firmalarıda bu konumda sapık oluyor.

Webmaster siteyi hazırlıyor domaini alıyor / sapık oluyor
Sunucu sahipleri bu kişiye absürt hosting satıyor / sapık oluyor

ve site yayına giriyor. Destek varmı bu tarz sitenlere yok.

Ama bana sorarsanız var çünkü 1000 lerce kişi giriyor belkide buraya yazanlarda giriyordur hiç belli olmaz

sevgiler

C

chemeng

Misafir
Gamend' Alıntı:
taviz verilmeyen bir konuda böyle bir uygulama yapılması yanlış.

özellikle webmasterlerin girdiği bir forumda absürt ile alaka kurmak çok mantıksız olmuş, mesaj yazmıyordum fakat bu haberi diğer forumdan aldığım için gelip yazayım dedim, çok yanlış bir uygulama. hani nerede bu foruma giren aileler, bayanlar ? artık girmiyorlarmı foruma, aileler ve bayanlar giriyor diye söyleniyordu, şimdi bu uygulama yapılmış.

yanlış üstüne yanlış.

iyi şanslar,
projelerinizde başarılar.

bazı konularda sana katılmıyorum. şöyle ki absürt site yapan webmaster olmuyor mu? bu forum normal bir forum değil webmaster forumu hangi aile geliyor ki bu foruma?

haaa önce yasaktı şimdi ne oldu da serbest diyorsun ona katılıyorum.

bence olması gereken bir bölüm o kadar da takmayın.

C

chemeng

Misafir
millionkurt' Alıntı:

absürt arşiv oluşturmak gibi bir olay değil. :) sadece absürt site webmasterları için link değişimi, domain alış-satış vb. konular olacak.

favorites, caper, MafyaLideri size katılıyorum...

M

millionkurt

Misafir
iyide ozaman normal web siteleriyle reklam alıp satanlarada paralı olsun.. yada hiçbirine paralı olmasın. Yani adamın absürt sitesi var diye çokmu zengin oluyorda onlardan para istemiyor ? merakımdan soruyorum :D

not: 7 tane absürt (yabancı) sitem var. Hiçbirine reklam almayı düşünmedim bundan sonrada düşünmüyorum. Ama gerçekten merak ediyorum absürt sitesi olanlara multimilyoner gözüyle felanmı bakılıyor ?

not2: iyinet admin i paralı yaptığı için eleştirmiyorum onun en doğal hakkı ancak çifte standart olmamalı, ya tamamına paralı olsun ya tamamına bedava.. Aradaki ayrımın nedeni nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5