İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürt Hosting Lazım 100mb-10gb trafik

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha önce forumda böle bi başlık açmıştım ve bi arkadaştan host almıştım ve ücretini senelik ödedim.bi çok kez sunucu değiştirdi,saldırı var dedi kapandı falan filan en sonda 5 gün önce alan adımı değiştirdim dedim ve hesabı değiştirmesini istedim site açıldı script kurdum db yedekleri falan yükledim ama 1 saat sonra gitti ve gidiş o gidiş .hostu aldığım kişi msn listemde ama selam yazsam aklına eserse cevap yazıyor yada 2 cümle yazdıktan sonra bidaha cevap yok sitem halen kapalı bende daha fazla uğraşamıcam bu yüzden yeni bi host arıyorum.

100 mb alan
10 gb trafik
subdomain gerekli değil
php destekli olucak
.htaccess desteği olucak
lokasyon farketmez

bu özelliklere uygun fiyatlarınızı yazarsanız bütceme uygun olanı tercih edicem.
yalnız ilk ödemeyi ay sonu yapabilirim.ay sonu kullandığım ve gelicek ayın parasını yani iki aylık ödeme yaparım.(sorunsuz bi 20 gün olursa 2 yerine daha uzun sürelik ödeme yapabilirim).

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk ay ücretini yarın garanti bankasına havale yapabilirim
yada hemen paypal ile ödeme yapabilirim

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 100 mb hostun aylığı olmaz ama [email protected] eklersen görüşebilme imkanımız olur ilk önce test ederiz bir sorun ile karşılaşmassak(saldırı, aşırı cpu kullanımı vs.) beraber çalışmaya başlarız.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anlık sorun çözüldü bende biliyorum aylık zaten 5 yada 7 lira falan olur oda bi para değil ama
sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer derler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5