İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürt içerik nedir?!

hoze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başklık doğrumudur ve yeri burasımıdır tam bilemiyorum.
Eğer bir yanlış varsa şimdiler özür dilerim.
absürt içeriğin bir derecelendirilmesi varmıdır.
Mesela ben bir site açmayı düşünüyorum. İçeriği resim ve videolardan oluşacak. İğrençliğe kaçmadan bikinili en fazla iç çamaşırlı hatunlar olacak. Aslında bu tür içerik haber sitelerinde bile oldukça bol var. Host, google veya herhangi bir kurum/kuruluş/şahısla problem yaşarmıyım. Kısaca
-her firma host verirmi
-adsense geliri olurmu
-kanunen suçlu duruma düşermiyim

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitende " kadın "resmi bile olsa suçlu sensin..
devir artık böyle..
yakında " erkekler için " " bayanlar için" diye ikiye ayrılacak siteler.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites senin bu yaklaşımlarına kopuyorum ya :D

eskiden girişlerde " Flash / Html " yazardı

Şimdi "Harem / Selamlık" yazıcak

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bahsettiğin eg-zotik içeriğe giriyor yani denizde plajda çekilmiş bi resim bu tanıma girmez elbet ama çamaşırlı pozlar verilerek çekilmişse bunun amacı ayrıdır bu muhakkak. bildiğim kadarıyla bu içeriklerde Adsense reklam yayını yasak.
Çok büyük hitin olursa bikaç böyle sayfa adsense için sorun çıkarmaz ama ufak çaplı site sorun olabilir.

Mesela ben bir site açmayı düşünüyorum. İçeriği resim ve videolardan oluşacak. İğrençliğe kaçmadan bikinili en fazla iç çamaşırlı hatunlar olacak.

internet özgürlükse isteyen HAREMLIK SELAMLIK site yapar isteyen Yetişkin sitesi. Ama kolay hit bu içeriklerde malesef bununda farkındayız - DEVIR BÖYLE umarım değişir...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
abicim komik geliyor ama göreceksin zamanla..
bundan 5 sene öncede aaaa olurmu hiç hadi canım sende diyorduk ama görüyorsunuz şu an..
bak sana birşey diyeyim mi
konu dışı belki ama bu örneği vermek istiyorum

Emin Çölaşan'ın " kovulduk ey halkım unutma bizi " adlı kitabını alıp okuyun. bakın ciddi anlamda tavsiye ediyorum. ben aldım ve 3 saatte okudum.
bakın orada bir nokta varki, o kadar ince ve hassaski, burada altını çizmek istiyorum.
Ertuğrul Özkök, Emin Çölaşan'ı uyarıyor " Emin bak hükümet aleyhinde yazma. işimizi bozuyorsun. az sabırlı ol.." vs..yalvarıyor.
Emin Ç. çizgisini bozmadan devam ediyor..neyse bunlar bizim konumuz değil. konuya geleyim
Ertuğrul diyorki " kardeşim başka şeyler yazsana, magazin yaz, mankenleri yaz şunu yaz bunu yaz, havadan sudan yaz..bak zaten karar aldık bizde. artık magazine ağırlık vereceğiz. boşver bu işleri. al votkanı iç keyfine bak.parayı bulduk kaybetmeyelim "..

bakın olay bu işte..

" artık karar verdik magazine ağırlık vereceğiz " olayı..işte bu nokta çok önemli..
Yukarıdan sinyal geldi. " halkı uyutun..sorunlardan, siyasetten, olandan bitenden uzaklaştırın..magazini dayayın.".

bakın kelebek eki, 2 sayfaydı Hürriyet gazetesinde ( 4-5 sene öncesinde ) önlü - arkalı.
şimdi? 12 tam sayfa. full içerik. + 2-3 ek veriyorlar. hürriyet cuma -* hürriyet cumartesi.

bu diziler neden mantar gibi bitti sizce?
elli milyon dizi var yayında?
hepsi devlet destekli. hepsine maddi olanaklar sağlanıyor. Millet oyalansın..Boran ağa Sılayı sevecekmi, Kurtlar vadide coşacakmı, Bilmemkin kimi öpecekmi?
O esnada Kuzey Iraktan sızan şerefsizler 15 canımızı almış...Eeee Sıla'yıda vuracaklar ama..

uyusunda büyüsün nenni..

bakın TRT genel müdürlüğüne ibrahiç şahin atandı. ki bu şahıs 2 kez veto yemiş, sabıkalı bir bürokrat..
Hürriyete baktık. aradım taradım. haber nerde diye. 7 mi 8 mi yanlış söylemeyeyim. iç sayfalarda altta en köşede 4 satırlık haberle geçiştirmişler.

o esnada kelebekte orta sayfada sağ kolonda dev haber

" ÇAĞLA ŞİKELDE SIKINTIDAN UÇUK ÇIKTI ".

vay be..

kuzular uyanmasın..

sessizlik..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1968 kuşağına dayatılan " Savaşma seviş" mantığı ile aynı degilmi bunlar
hiç dikkat edeniniz varmı bilmem ama o zamanlar meşhur olan "THE BEATLES" Gurubunun bir tane bile kötü şarkısı yok ..
- ne yani adamlar kötü şarkı yapamamışlarmı ??.. diyesi geliyor insanın
o zamanlar meşhur olmaya çabalayan ama bir günde meşhur olabilen şarkıcısı "elton john" un bile BEATLES Gurubuna şarkı verdigini biliyormuydunuz ?

bu arada dikkatimi çekti yönetim aleytarı yazı yazmaktan dolayı iyinetin başına bişi gelmesin ? :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5