İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürt piyasası ne kadar karlı?

M

malatyasporlu

Misafir
bi konuya dikkat çekmek istiyorum internetten para işi nerde varsa absürtta orda var. şundan anlatmak istiyorum... bi arkadaş bu forumda internetten para kazanma işi cidden varmı demişti orda bi iki arkadaş (biri elmas) absürt piyasası çok kazandırıyor dedi.... bu absürt piyasası nasıl kazandırıyor farkı ne ?

Not:absürt site açmayacağım sadece bilgi almak için :)

P

Parae

Misafir
Boşver Malatyalı sen girme ...

Kazanması ilk başlarda zor fakat iş rayına oturunca tıkır tıkır geliyor ...(arkadaşlarım var ben uğraşmıyorum)

Kazanç yolun ise signup'lar yani Sen Adamlara paralı üye yolluyonca yaklaşık her üye için 30$ civarı alıyorsun ..
Ama Tabiki Signup alabilmek için absürt siten ve günlük 3000 civarı hit alman lazım en az vede siten ingilizce olmalı .... Tabi birkaç tane domainde cabası ...

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt işi sabır ister ama kazandırır yıllar süren emekler sonunda..

Z

zeynelkoc

Misafir
absürt site açıp 10.000 hit alacağıma dandik bi site açarım 100 hiti olur daha iyi

en azından gençlerin beyinlerini zehirlememiş olurum!

Bence ileride hesabını veremiyeceğin bi işe bulaşma o işte para olabilir ama herşey para demek değildir!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt piyasasında tutunabilirsen karlı hatta cok cok paralar kazanabilirsin yeterki zeki ol aklını kullan..! Fakat girme derim.. Bunun bide diger tarafını dusunmek lazım :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tabi herkesin inancına saygım var ama dialer ile gelecek haram para bi yerden çıkar diye düşünüyorum.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim dialerlerle milleti "aldatip" soyup sogana ceviren "zatlara" hatta onay veren goruse gram saygim olamaz! Fakat normal sekilde klik veya uyelik bazinda calisan webmasterlere birsey diyemem....inancli iseler zaman geldiginde hesabi kime vereceklerini onlar daha iyi bilir!

Selamlarimla

G

Gencturk.Net

Misafir
adresim' Alıntı:
inancli iseler zaman geldiginde hesabi kime vereceklerini onlar daha iyi bilir!
Adresim, özellikle söylüyorum, seni quote ettim ama sözüm gerçekten sana değil, sadece bu absürt yönünde bir konu açılınca sürekli türeyen bu inanç falan diyen birçok kişi, hileli kazanç elde etme, sahtekarlık, sanal dolandırıcılık gibi konularda da bukadar hassas davransalardı, bedava sitelerde banner nasıl saklanır diye siteler kuranlara da aynı şekilde tepkilerini gösterselerdi, veya kendileri de böyle siteler kurmasalardı, sahte kazanç, haksız gelirler elde etmeselerdi, sahte kredikartı numaraları kullanmasalardı şu anda google Türkiyeyi kabul etti diye bayram ediyor durumda olmayacaktık...

Çünkü valueclick, go.com/overture, eAds gibi sponsorları veya onların devamı/benzeri niteliğindeki siteleri halen kullanabiliyor olacaktık...

Ama sahtekarlık, haksız kazanç gibi konular sorun olmazken, iş absürte gelice birden ahlaklılar artıyor.

Biri çıkıp da ahlak konusunun sadece absürt sitelere girip girmemekle sınırlı olmadığını da anlatsa iyi olacak.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama sahtekarlık, haksız kazanç gibi konular sorun olmazken, iş absürte gelice birden ahlaklılar artıyor.
Biri çıkıp da ahlak konusunun sadece absürt sitelere girip girmemekle sınırlı olmadığını da anlatsa iyi olacak.

cok dogru bir cumle. Eger isin dini yonune girersek hic cikamayiz.

M

malatyasporlu

Misafir
bakın yanlış anladınız ben bu piyasaya giripte ailemin yüzüne bakamam... ben ne olursa olsun absürt piyasasına girmem... ordan gelecek parayla alacağım bişeyde kendimi afedersiniz. p..k gibi hissederim(özür!) benimki sadece merak gerçekten böyle düşünceli arkadaşların olduğu artamda bulunmak beni gururlandırdı.. hepinize tek tek teşekkür....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5