İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürt - Yabancı hit kaynaklarınız neler?

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt işinte Türk hiti pek para kazandırmıyor. Click ve signup işinde yabancı hit lazım.. Bildiğiniz kaliteli toplistler var mı?

T

tikkyboy

Misafir
dedektif absürt toplistler zaten "dandik" ziyaretçilerden oluşur genelde ve onlardan da sign-up çıkmaz ama bulursan sağlam 1 click ödeme yapan sponsor o zaman fena kazandırmaz ama uzun vadede; sağlam içeriği olan bir site yapman ve o tarz diğer sitelerle link değişimi yapman :) eskiden öyle yapıyordum; şimdi yeni 1 site daha yaptım ama link değişimi bayağı sorun oluyor eskisi gibi değil... bakalım nolcak

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tikkyboy dogru toplistleri bulursan problem olmaz. ayriyeten absürt isinde sadece yabanci ziyaretciler icin site yapilmalidir turk ziyaretcilerden bir kazanc elde edilemez...

absürt sitenizi ekleyebileceginiz en kaliteli 100 toplistin oldugu adres

http://www.sakstracker.com/

burdan en cok ziyaret edilen siteleri gorebilirsiniz.sitenizi burdaki adreslere eklersiniz ziyaretci sayinizda artis gorebilirsiniz

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplist hiti en kaliteli hitlerden birisidir, iyi signup da çıkarır hatta.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısını ben söleyecektim toplist hiti cj ve tgp hitinden çok daha kalitelidir ama fazla çıkış almak zor çünkü fazla hit dönmez toplistte , vallah absürt eskiden para getiriyordu şimdi google devri bence .

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salvador walla doğru dedin bi google bi sedo :) sedo da çok sinir yapıyor son 1 aydır bende alternatif arıyorum kendime.

T

tikkyboy

Misafir
sign-up'dan link değişimi yaptığım sitelerden sağladığım hitle ayda 8-10 üye çıkarttığım oluyordu ama toplistler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama doğrudur iyi toplistlerde vardır ama ben genel olaral yazmıştım... her zaman olduğu gibi en iyisi deneyip görmektir derim :)

P

PRicon

Misafir
beyler bildiginiz 100+ hit yollayabilcek toplistleri ve size iyi hit getiren yaptıgınız TRADE'leri paylaşırmısınız ...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylasan salaktır trade de adama turk yollayıp gavur alıyorsun sen benle aynı tradeye uye olursa gelen yabancı oranı dusecek daha cok turk gelcek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5