İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürtfriendfinder.com sitesi

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar aranızda absürtfriendfinder.com sitesiyle çalışan varmı ? ödeme yapıyor mu? ödeme yapmasa ünlü upload sitesi rapidshare.de bu sponsor ile çalışmaz değilmi? rapid bile bunlarla çalışyor ne dersiniz güvenli mi? ödeme yapar mı sistemi nasıl çalışır

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öder. ama çok zor kazandırır. paralı üyelik çıkarman lazım bol sayıda. değmez.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben biraz kullandım 1 günde 3 $ oldu. bannerleri de çok iyi sitemden bayağı adam gisiyor hani. ama ödermi bilmiyorum işte

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle öder. tabi belirli bir tıklamaya üye çıkaramazsan, tık başınadan üye başınaya geçebilir öyle birşeyler hatırlıyorum...

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kişi üye olmuş tıklarla beraber bana 1 $ dan fazla kazandırmış.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You must maintain the traffic quality of 1 free member in 20 uniques and 1 paid membership in 25 free members at all times or else your account will be converted to the Percentage Program.

ayrıca minimum payout $50.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla tam olarak ingilizcem iyi değil kurallarını tam anlayamıyorum :D mesela 1 den fazla banner koyabiliyormuyum

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidshare.de'de reklamı çıkıyor diye aldanmayın.Onlar gidip absürtfriendfinder.com ile anlaşmıyor.Rapidde bilyoner.com'un reklamı da çıkıyor mesela.

Uluslararası büyük bir reklam şirketi var.Google Adsense gibi çalışıyor.Ama galiba rapidshare.de myspace.com gibi büyük sitelere reklam veriyorlar.absürtfriendfinder.com bilyoner.com oyunsalonu.com gibi sitler de gidip bu reklam şirketiyle anlaşıyor.Onlar da anlaşmalı sitelere dağıtıyorlar reklamları.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 click te 1 free üye ve 25 free üyede 1 paralı üye çıkartmazsan sadece paralı üye başına ödüyor.

birden fazla banner koyabiliyorsun sanırım birçok sitede birden çok var en azından :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç uğraşmayın içerde 100$ kaldı benim millet tıklıyo bi türlü üye olmuyo sanırım ing olduğu için ondan ödemediler

A

Amanha

Misafir
benimde çekim gelmedi sonradan turkiyeye ödeme yapmadıklarını öne sürdüler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5