İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Abuz89 Nickli Mod'dan Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Upload bölümünde upload sitelerinin açıklamasını yapan yazılar yazıp hepsini sabitlemiş ve hepsinde refli linki mevcut. Yetkisini kendine yarar sağlamak için kullanıyor resmen. Kimseye şikayet etmeden düzgünce halledelim istedim msn'e ekledim diğer üyelere ayıp olmuyormu dediğim anda engelledi.

Ben bu modun görevinden alnımasını istiyorum. Lütfen gerekeni yapın. Terbiyesizliğin lüzumu yok. İnsan gibi kimseye değil direk ona gidip söyledim tutup engel atıyor msn'den. Görevini kötüye kullanıyor lütfen gerekeni yapın.

Resimler Ekte.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Yararlı konular sabitlenir , sizde açın bir firmanın konusunu.Bu konuyu düzgün yapın , anlatımı çok güzel olsun.Sizinkide sabitlenir :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
O bölüme 50 kere turbobit olsun diğer sistemler olsun onları tanıtan yazılar açıldı. Oraya veya başka yere farketmez. Neden hiçbiri sabit değilde Bu mod arkadaşın bütün konuları sabit? Körü körüne savunmayın lütfen.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
:hmmm: Ora aklıma gelmemişti.Farklı katagorilerde olduğu için olabilir :) Turbobit internetten parayada olur , upload işlerinede :) Ordaki neden sabitlenmemiştir bilmem :) İyi forumlar.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Anlatım şekli olarak aralarında çok uçuk bi fark yok. Ama nedense bu mod arkadaş kendi konusunu sabitliyor diğer konuları sabitlemiyor. Bi kategoride 10 tane konusu sabitlenirmi bi insanın ya. Üye olsa tamam diyim ama sen bi yetkilisin bu yetkini kötüye kullanmaktan başka nedirki ?

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam aynı konulardan Azbuz'dan önce açan varsa belki buna ses çıkarabilirsiniz? Bunun Dışında Ref'li üye olmanın neresi kötü ki? Herhangi bir şey için size birileri hiç mi referans olmadı,Lütfen böyle ufak şeyleri kafanıza takmayın...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bakın aynı konudan daha önce açılmış ama Abuz konu açınca sabitlemiş kendinnkini. Refli olamk kötü değil evet ama yaptığı şey terbiyesizlik. Kendi yetkisini kullanarak konularını sabitleyip kendine yarar sağlıyor ve bunu söyleyincede msn'den engelliyor. Bana burda yönetimden biri çıkıpta Abuz'un konularını ben sabitledim desin ( Yukarda Allah var elini vicdanına koyp ) Ben özür diler üyeliğimi banlatır çıkar giderim. Kendi konularını kendi sabitleyip kendine yarar sağlıyor bu kadar basit.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
İlk o açmış sabitlemiş ref linkinide koymuş bence sorun yok.

A

abdullahsabit

Misafir
ufak bişe için böyle konular açmayalım hiç gerek yok bence iyinette ne güzel huzru buldum samimi söylüyorum bu tarz şeyleri görünce üzülüyorum.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ufak bişe için böyle konular açmayalım hiç gerek yok bence iyinette ne güzel huzru buldum samimi söylüyorum bu tarz şeyleri görünce üzülüyorum.

Bakın ben 2 yılı geçkindir burdayım. 2 yıldır ne olursa olsun yönetimle hiç sürtüşmedim. Üstelik daha önce burda görev bile aldım işlerimde dolayı bırakmak zorunda kaldım. Benim kimseyle bi derdim yok. Beni kızdıran taraf ukala bi şekilde beni engellemesi ve yetkisiyle kendine yarar sağlamaya çalışması. Bilmem anlatabiliyomuyum. Yoksa benim derdimde huzur kaçırmak felan değil kimse yanlış anlamasın.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen bana görevimi öğretmezsin.Görevimi hiçbir zaman kötüye kullanmadım.Gereken yapılmalı filan moderatör olmama seni kızdırıyor sanırım.

O bölüme bak bakayım bütün konularda refli linkin altıdna refsiz linkte verdim hep,siz yokken o bölümlerde 10 tane aynı konu açılıyordu .Bölüm bir düzen gelsin diye konuları sabitledim.
148lxg6.jpg

Bi düzen getirelim dedik bu düzeni getirmek içinde moderasyonumu nasıl yapacağımı sana soracak değilim.
kimsede konuyu iyi okumadan cevap yazmasın.iyi bakın konulara.

refli olamk kötü değil evet ama yaptığı şey terbiyesizlik. Kendi yetkisini kullanarak konularını sabitleyip kendine yarar sağlıyor
yazık çok yazık.terbiyemi sen öçlemezsin.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aynı konular gayet iyi şekilde açılmış olanları vardı. Neden onlar değilde senin yaptıkların sabit ? Senin mod olman beni niye kızdırsın ayrıca istersen forumu satın al BANANE !

Görevini evet kötüye kullanıyorsun. Kendine çıkar sağlamaya çalışıyosun bu yüzdende hatalısın. İnsan gibi sana msn'de geldim diğer üyelere ayıp oluyo dedim ama sen artistik yaptın.

Evet tekrar söylüyorum. Biri elini taşın altına koysunda gerekeni yapsın...

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
bölümün düzene girmesi gerekiyordu ve gerekeni yaptım sana hesap verecek değilim hemen üst mesajda da kanıtlarıyla beraber sundum.Fazla muhattap olmayacağım seninle.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bölümün düzene girmesi gerekiyordu ve gerekeni yaptım sana hesap verecek değilim hemen üst mesajda da kanıtlarıyla beraber sundum.Fazla muhattap olmayacağım seninle.

Problem orda zaten. Gerekeni kendine çıkar sağlıycak şekilde yapmışsın. Bana hesap vermek zorunda değilsiniz. Sizin bütün foruma hesap vermeniz gerekli. Yaptığınız şeyler eğer hatalıysa burda ben dahil biçok kişi çıkıpta sizden hesap sorabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sakin olun sorun yok ortada kırmayın birbirinzi webkare normal şeyler kırmaya değmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5