İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Abuz89 Nickli Mod'dan Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
@webkare
konuları bir başlık altında toplamak mı hatalı,bölüm düzene girsin diye uğraşıyoruz bu mu hatalı?yazık diyorum...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sakin olun sorun yok ortada kırmayın birbirinzi webkare normal şeyler kırmaya değmez

Beni yanlış anlıyorsunuz. Ben kimseyi kırmak felan istemiyorum. Olay çıksın huzur bozulsunda istemiyorum. Yönetimden biri çıksın desinki " kardeşim abuz haklı " ben çekip giderim forumdan. Ama yok haksızsada cezası neyse verilsin. Sonrada konu silinsin. Arkadaşın ticaretine ekmeğine itibarına saygısızlık etmek istemem. Sadece çıkıp biri bişe desin.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Beni yanlış anlıyorsunuz. Ben kimseyi kırmak felan istemiyorum. Olay çıksın huzur bozulsunda istemiyorum. Yönetimden biri çıksın desinki " kardeşim abuz haklı " ben çekip giderim forumdan. Ama yok haksızsada cezası neyse verilsin. Sonrada konu silinsin. Arkadaşın ticaretine ekmeğine itibarına saygısızlık etmek istemem. Sadece çıkıp biri bişe desin.

uyarını yaptın webkare düzeltilir yeter bu kadar kırmaya değmez kimseyi boşverin.. herkes işine baksın. eskiden beri tanıdıgım birisin abuzda iyi arkadaşımdır kapansın konu burada

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
@webkare
konuları bir başlık altında toplamak mı hatalı,bölüm düzene girsin diye uğraşıyoruz bu mu hatalı?yazık diyorum...

Ya bilader yapma Allah aşkına. Ne bi başlık altında toplamaktan bahsediyosun. Madem amacın sadece hizmet ref linkinin orda ne işi var. Sabitlersin konuyu sonra bi konu daha açıp " beyler bu benim ref linkim bundan üye olurmusunuz " dersin olur biter.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ya bilader yapma Allah aşkına. Ne bi başlık altında toplamaktan bahsediyosun. Madem amacın sadece hizmet ref linkinin orda ne işi var. Sabitlersin konuyu sonra bi konu daha açıp " beyler bu benim ref linkim bundan üye olurmusunuz " dersin olur biter.

aynı konuyu tekrar tekrar açmayalım diye açtık o başlıkları zaten.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bencede bütün konuların orda sabitlenmesi pek hoş olmamış webkare haklı

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Arkadaşlar konuyu biri incelesin ne gerekiyosa onu yapsın. Eğerde benim hatam varsa banlasın beni. Yok eğer Abuz hatalıysa onun cezası neyse o verilsin. Konuya biri gelip karar belirtmediği sürece konuyu üstte tutmak için gerekirse hergün yazarım. Herkeze iyi forumlar. ( Tatsızlık için lütfen kimse kusura bakmasın )

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Arkadaşlar abartılacak bir şey yok kaldırır ref linklerini olur biter.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Upload bölümünde upload sitelerinin açıklamasını yapan yazılar yazıp hepsini sabitlemiş ve hepsinde refli linki mevcut. Yetkisini kendine yarar sağlamak için kullanıyor resmen. Kimseye şikayet etmeden düzgünce halledelim istedim msn'e ekledim diğer üyelere ayıp olmuyormu dediğim anda engelledi.

Ben bu modun görevinden alnımasını istiyorum. Lütfen gerekeni yapın. Terbiyesizliğin lüzumu yok. İnsan gibi kimseye değil direk ona gidip söyledim tutup engel atıyor msn'den. Görevini kötüye kullanıyor lütfen gerekeni yapın.

Resimler Ekte.

İlgilendiğiniz için teşekkürler, mod arkadaşımız bunda bir zarar görmediği için böyle birşey yapmış ancak bu tarz şeyler bazen rahatsızlık verebiliyor. Kendisi bu durumu düzeltecektir. Bu konu hakkında gereken yapılmış mod kardeşimiz forum hassasiyetleri konusunda uyarılmıştır.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
İlgilendiğiniz için teşekkürler, mod arkadaşımız bunda bir zarar görmediği için böyle birşey yapmış ancak bu tarz şeyler bazen rahatsızlık verebiliyor. Kendisi bu durumu düzeltecektir. Bu konu hakkında gereken yapılmış mod kardeşimiz forum hassasiyetleri konusunda uyarılmıştır.

Teşekkürler iyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5