İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acaba EFT mi Gelecek Yoksa Çek mi?

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Bu ayın 13 ünde Pin Kodunu girdim Ve Ayın 20 sinde de EFT hesabımı onaylattım ve Varsayılan hesabım olarak ayaradım . Şimdi Size sormak istediğim bu para bana çek olarakmı gelecek yoksa EFT olarakmı. EFT hesabımı doğruladım çünkü. Ve hala bana para gelmedi . Konrol Panelinde Para gönderildi yazıyor. Birde Gönderme Türü Çek yazıyor. Aşağıdaki resmi bir izlerseniz olayı daha iyi anlayacağınızdan eminim. Şimdi bana para Çek Olarak mı Yoksa EFT olarakmı Gelecek? İnşallah EFT dir :( Yoksa Çeki bozdurmayı hem bilmiyorum hemde askerim nerden bozdurucam:S Acil Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar . Şimdiden yaptığınız ve yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim :)
adsensege4.jpg

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
jpgde yazıyor zaten ödeme turu çek.
çek gönderilmiş sana.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çekin yoldadir sana varmasi 3,4 hafta sürer sanırım.
forumda biraz arama yaparsan çekı nasıl bozabıleceğin hakkında bilgi edinirsin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miktarı 100-200 dolarsa yandın zaten, bankalar bin dereden su getirirler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çeki iptal ettir, gelecek ayın ödemesiyle beraber eft ile yatırsınlar. daha çabuk elinde olur :D

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Bu çeki İptal ettirme olayını nasıl ve nereye yapacağım ? Arkaşlar Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz çook mmemun olurum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Türkiyeye durmunu anlatan bir mail at onlar çeki iptal edip kazançları hesabına geri yatırıyorlar...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
aynı dert bende de vardı. zor bela eftyi doğruladım. mail atıyom şimdi inşallah olumlu cevap gelir.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o dert bende hala var. ceki iptal ettirdim.. yaklaşık 20 gün oldu hala kazançlar hesapta görünmüyor :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar Bu ayın 13 ünde Pin Kodunu girdim Ve Ayın 20 sinde de EFT hesabımı onaylattım ve Varsayılan hesabım olarak ayaradım . Şimdi Size sormak istediğim bu para bana çek olarakmı gelecek yoksa EFT olarakmı. EFT hesabımı doğruladım çünkü. Ve hala bana para gelmedi . Konrol Panelinde Para gönderildi yazıyor. Birde Gönderme Türü Çek yazıyor. Aşağıdaki resmi bir izlerseniz olayı daha iyi anlayacağınızdan eminim. Şimdi bana para Çek Olarak mı Yoksa EFT olarakmı Gelecek? İnşallah EFT dir :( Yoksa Çeki bozdurmayı hem bilmiyorum hemde askerim nerden bozdurucam:S Acil Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar . Şimdiden yaptığınız ve yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim
adsensege4.jpg

Keşke EFT hesabını 15'inden önce onaylatsaydın, şimdiye paran cebindeydi :)

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eywallah dostlarım saolun. Google a mail attım saolsunlar çeki iptal ettirme için talimat vermişler para ayın 15 ine kadar geri yüklenirse bu ayın 15 inde para cepte olur diyo Eğer 15 inden sonra paranız geri yüklenirse o zaman bi dahaki aya alırsınız diyo. Saol google bi iptal etmeseydi walla gittmişti paracıklar :p ilk paramı alıcam yaw :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT hesabımı onaylatmıştım ben. Peki çek gelme ihtimali var mı ? Henüz 55 $ zatende :D Pini yollamışlar, gelmedi henüz girmedim ama. Çek gelmesin ya 100 doları zor yapcam bi de çek gelirse napıyım onu ben.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5