İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acaba nasıl banlanmıyor ??

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi mp3 sitesinde reklam gördüm aslında pek tıklamam ismi garibime gitti içeriğini merak ettim ve bannere tıklayarak siteye yönlendim. Tabi Site denilirse :)

Site : www. dazlak .com ( reklam gibi olmasın :p )

Biraz Şaşırdım Nasıl oluyorda Adsense Böyle hesapları kapatmazken yanlışlıkla bi sefer kendi reklamına tklayanın hesabını kapatıyor ?

Ve son Olarak bi sayfaya Bu Kadar Reklamı nasıl yerleştiriyor Normalde çıkmaması lazım diye biliyorum...

img: http://img184.imageshack.us/img184/7861/resimvi2.jpg

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki farklı hesapların reklamlarıdır...
ben gün boyunca, sörf sırasında neler neler görüyorum dudağınız uçuklar. :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heheheeh bu siteyi biliyorum :)
eski sahibi bu siteyi sattığında değişşmişti tee 4 5 yıl önce hala böyle duruyor :)
farklı hesaplara aittir bencede

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
beterin beteri vardır demişler..

forumarea.net denen bi forumda her postta 2 adet olmak üzere sayfa başına 10 post'tan 20 adsense reklamı vardı. header'da bulunan 2 taneyi daha sayarsak 22. absürt sayfalarda dahil.
fakat şimdi baktım banlanmışlar sanırım :D aynı sistemi katreklamada uyguluyolar...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reklamların hepsi farklı boyutta..

google_ad_width = 468;
google_ad_height = 15;
-----------------------
google_ad_width = 300;
google_ad_height = 250;
-----------------------
google_ad_width = 336;
google_ad_height = 280;
-----------------------
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben bu sıteyı 2 yıl önce 3000 euro ya amerıkalı bir şirkete satmıştım :)Saağolsun afrodızmalar çok yardımcı olmuştu...
iyinetten yardım almıştım o zamanlarda her ne kadar eskı accountumu alamasamda guzel gunlerdı eskı gunler (linkdekı konuya mesaj atmayın lutfen eskı eskı konular yukarı çıkmasın)

http://forum.iyinet.com/internetten-para/11175-sedo-dan-dazlak-com-icin-teklif-var-yardimmm.html

yorumlarını okudumda baya ileri görüşlü biriymişsin:)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu sıteyı 2 yıl önce 3000 euro ya amerıkalı bir şirkete satmıştım :)Saağolsun afrodızmalar çok yardımcı olmuştu...
iyinetten yardım almıştım o zamanlarda her ne kadar eskı accountumu alamasamda guzel gunlerdı eskı gunler (linkdekı konuya mesaj atmayın lutfen eskı eskı konular yukarı çıkmasın)

http://forum.iyinet.com/internetten-para/11175-sedo-dan-dazlak-com-icin-teklif-var-yardimmm.html

nerde o eski günler, sedo'nun suyunu sıkıp kabuklarını bile yerdik :)

Ayrıca 3 yıldır aforizmalar yerine hala afrodizmalar yazıyorsun tebrik ederim afroditten aklına geliyor gaiba :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5