Acayip ürünler satılıyor

tiva

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Eylül 2003
Mesajlar
2,741
Reaction score
4
Bu yıl ikincisi düzenlenen İlginç Ürünler Yarışması'na borcuyla satışına sunulan kredi kartı, öksüren kül tablası, notebook soğutucu, sakız çiğneyicisi gibi ürünler katılıyor.

Doğan Yayın Holding bünyesinde faaliyet gösteren Hemalhemsat.com, ilginç ürünler yarışmasının ikincisi düzenlenecek.
Yarışma için gönderilen ürünler arasında borcuyla satışa sunulan kredi kartı, öksüren kül tablası, sırt kaşıma tişörtü, 25 yıllık oyuncak araba, notebook soğutucu, klavye tepsisi ve sakızları yumuşatmak için bekleyen sakız çiğneyicisi gibi ürünlerin bulunuyor.

20 Eylül'den itibaren başvuruların alındığı yarışma için ayrıca kokmayan çorap, ünlülerle yaşanmış anılar, şişe içinde mesaj, Maradona imzalı Arjantin paraları da gönderilen ilginç ürünler arasında yer alıyor.

Son katılım tarihi 1 Kasım 2006 olarak belirlenen yarışmada en ilginç ürün, ”Hemalhemsat.com” üyeleri ve seçici kurul tarafından seçilecek. Yarışma birincisinin HP Photosmart R827 fotoğraf makinesi, ikincisinin USRobotics'ten internet telefonu, üçüncünün ise TEAC HP-5 mikrofonlu kulaklık ile ödüllendirileceği belirtildi.

1 Mart-15 Mayıs 2006 tarihleri arasında düzenlenen ilk yarışma, Bvlgari marka cepli kefen kazanmıştı.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst