İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

access to mysql

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar araştırdım mysql front gibi programlar var fakat bir hata aliyorum
dublicate table haber ID diyor , bir haber scriptiydi bu yani ne demek bu haber id diye tablo var sorunu algılıyamadim?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir yerde aynı isimde ikinci bir tablo açmak istiyormuşsun gibi geliyor bana; yada senden habersiz bu tablo oluşturulmaya çalışılıyor :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hata mesajini aynen buraya kopyala, ya ayni isimde 2 tablo hatasi yada unique indexli bir tabloya dublicate insert yapilmaya calisiliyor.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata aynen dublicate haber ID error sadece , mysqlfrontda denedim baska guzel program varsa tavsiye ederseniz sevinirim.

Ayrica bir sorum daha olucak bu db ile calisan site 2-3 gundur hata veriyordu veritabaninda bi sorun olabilir mi eger sorun varsa repair gibi bir olay nasil oluyor ben sadece mysql biliyorum : (

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber1 ve haber tablolari vardi sildim birini onarmayi yaptim sanırsam bu sefer baya ilerledi gene hata verdi dublicate key name "haber_ID"

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kafam 1 milyon su yazıları tam okumadım ama sanırsam bu bir bug haber ID dedigi şey 1-2-3-4-5....500e kadar giidyor 18mb lik bi haber dbsi , bu sorunu cozemezsem yazik olucak arkadasin siteye
http://bugs.mysql.com/bug.php?id=7836

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mysql front 2.5

bunun ile dene ve haber id tablo şeklini integer yapman gerek access te ve 1 den başlatabiirsen sorun düzelir sonra yapabilirsin.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5