İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Access ve tabanındaki üyeleri Mysql'e nasıl aktarabilirim.

S

-Shadow-

Misafir
sql porter adlı program ile bunu gerçekleştirebilirsin.. kolay gelsin

haberborsa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsedilen programı nerden nasıl bulabilirim. Birde ben tüm veri tabanını değil sadece üye isim ve maillerini aktarmak istiyorum php foruma uyarlamak istiyorum.
Teşekkürler.

A

abisi

Misafir
MERHABALAR

ASP DE ÖZELLİKLE FORUMDA ACCESS Mİ YOKSA Microsoft SQL MI KULLANAYIM. MESALA UYE SAYISI YAKLASIK 5 BIN OLDUGUNDA HANGISI KULLANISLI OLUR. BIRDE FORUM SCRİPTLERINDE HER AN YENI VERSIYONU CIKIYOR. BUNDA VERI TABANLARI DEGISTIRILEBILIYORMU YADA NASIL AKTARILIYOR. ACCESS SANKI KOLAY GIBI GELIYOR YENI VERSIYONLARA UYARLAMADA. BIRDE

Web Wiz Forums Download version 7.51a - Released 4th November 2003

MS Access 2000 version - Downloads 51,630
This is the more popular version of Web Wiz Forums, using an MS Access 2000 Database Backend.
Download:- UK mirror - US mirror

BURDA UK MIRROR -US MIRROR NE ANLAMA GELIYOR. CEVAP YAZABILIRSENIZ SEVINIRIM.
TESEKKURLER.

BU ARADA GELISTIRICI SANA MAIL YAZDIM HOTMAILINE CEVAP GELMEDI.

gelistirici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugüne kadar 10 dolayında veritabanı sistemiyle çalıştım. Bunların içerisinde en kolay ve kullanışlı olanı Access idi. Ancak, en kırılganıda access ti. Bir çok defa veritabanımın çöktüğünü izledim. Bu olay access 2000 veritabanı için biraz daha az.

Bu arada MSSQL lisans gerektirmesi nedeniyle kullanmıyorum. MySQL aynı işi çok daha kolay ve lisans gerektirmeden sağlayabiliyor.

MySQL kullanımıda Access'ten sonra en kolay veritabanı.

Eğer bir sistem ANSI-SQL standartları üzerine kurulmuşsa bir başka veritabanı üzerine port etmek oldukça kolaydır. Spesifik özellikleri olan MySQL gibi bir veritabanı kullanıyorsanız bir başka veritabanı üzerine port ederken sorun yaşarsınız. Örneğin MySQL Limit komutu başka veritabanlarında desteklenmez.

UK Mirror (United Kingdom) ingiltere üzerinde dosya yükleme servisi
US Mirror (United States) America üzerinden dosya yükleme servisi

Mailine cevap vermiştim. Bende sana tekrar yazmayı düşünüyordum. Sanırım sana ulaşmadı. Bu nedenle tekrar gönderdim.

abisi' Alıntı:
MERHABALAR

ASP DE ÖZELLİKLE FORUMDA ACCESS Mİ YOKSA Microsoft SQL MI KULLANAYIM. MESALA UYE SAYISI YAKLASIK 5 BIN OLDUGUNDA HANGISI KULLANISLI OLUR. BIRDE FORUM SCRİPTLERINDE HER AN YENI VERSIYONU CIKIYOR. BUNDA VERI TABANLARI DEGISTIRILEBILIYORMU YADA NASIL AKTARILIYOR. ACCESS SANKI KOLAY GIBI GELIYOR YENI VERSIYONLARA UYARLAMADA. BIRDE

Web Wiz Forums Download version 7.51a - Released 4th November 2003

MS Access 2000 version - Downloads 51,630
This is the more popular version of Web Wiz Forums, using an MS Access 2000 Database Backend.
Download:- UK mirror - US mirror

BURDA UK MIRROR -US MIRROR NE ANLAMA GELIYOR. CEVAP YAZABILIRSENIZ SEVINIRIM.
TESEKKURLER.

BU ARADA GELISTIRICI SANA MAIL YAZDIM HOTMAILINE CEVAP GELMEDI.

A

abisi

Misafir
peki mysql mu yoksa access veri tabanı ile çalışan sitemi daha hızlı olur.

gelistirici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Access kayıt sayısı artınca zayıflar. MySQL değişmez. Bu nedenle uzun soluklu çalışmalarda tabiki MySQL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5