İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acele Arama motoru kayıt

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın webmasterlar:

Sitemi arama motorlarlarına kayıt etmek istiyorum ücretsiz olarak cogu yere kayıt ettirdim ama olumlu bi sonuc alamadım bildiğiniz bi site var mı.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr

Sitem türkce ama büyük bi kesim yut dısındaki türklerden geliyor

ilgin için sagol

S

Sticks

Misafir
Kayıt etmek istediğin arama motoru nedir ?
Neden soruyorsun dersen, günümüzde önemli ve ziyaretçi yollayan sadece sayılı arama motoru bulunmaktadır. Bunun dışında da türkçe siteler için de tabii ki türk portallar, arama motorları da birer ziyaretçi kaynağı olarak gösterilebilir.
Yabancı arama motorlarının başında gelen Google zaten otomatik arama motoru kayıt sitelerinden gelen verilerden çok manuel olarak yapılan kayıtları kayda almakta ve tabii ki buradan da kaliteli bir ziyaretçi kitlesine sahip olabilmek için düzgün bir optimizasyon+promosyona ihtiyacın olacak.
Forumu ve, gerek eski gerek yeni, başlıkları takip ederek bu konu hakkında birçok bilgiye ulaşacaksın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5