İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acele Backorder Yardım

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backorder ı hangi siteden yapmalıyım bide ne kadar para cekileceğini nerden görebilirim

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy 12 saatte bir yapıyor. enom ise com net için 2 saniyede bir diğerleri için yarım saniyede bir yapıyor galiba.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backorder başarılı olmayınca paranızın boşa gimediği backorder firmaları neler acaba?

yani backorder başarılı olursa alsın ücretini, başarılı olamazsa o parayı geri veren veya başarılı olana kadar başka backorder hakları veren yerler lazım..

Y

yaBgu

Misafir
Desix' Alıntı:
backorder başarılı olmayınca paranızın boşa gimediği backorder firmaları neler acaba?

yani backorder başarılı olursa alsın ücretini, başarılı olamazsa o parayı geri veren veya başarılı olana kadar başka backorder hakları veren yerler lazım..

zaten sistem öyle işliyor pool, enom, snapname böyle diğerleride böyledir. yani kimse parayı almaz ama şöyle bir sistem de var diye biliyorum backorder yapmış ve başarılı olunamamışsa size 1 backorder kredisi ekleyebilirler bahsettiğim 3 firma dışında olabilir bu bir yerlerden böyle hatırlıyorum :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddyde öyle dediğin gibi :) hem 12 saatte bir yapıyor hem de alamazsa parayı vermiyor 1 backorder hakkın oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5