İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acele scrips lazım!!!!

H

hakki06

Misafir
merhaba arkadaşlar ben bazı sitelerde arama motorlarının scritslerini bir kutucuk içinde görüyorum bilen varsa onun scrits inin bana yollayabilirmi

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadasım bunu javaS. bolumune yazdıgın için sana küçük bir ipucu vereyim o sekil gözüken siteye gir ve kaynagı göüntüle de javascripts ile yapılmıssa orada göreceksin scripts i eer o sekil bulamazsan sana bir kaç site adresi vereyim orlardan indir kodları asp içi www.aspindir.com javave javascripts için ise java.sayfasi.com hadi kolay gele

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadasım bunu javaS. bolumune yazdıgın için sana küçük bir ipucu vereyim o sekil gözüken siteye gir ve kaynagı göüntüle de javascripts ile yapılmıssa orada göreceksin scripts i eer o sekil bulamazsan sana bir kaç site adresi vereyim orlardan indir kodları asp içi www.aspindir.com javave javascripts için ise java.sayfasi.com hadi kolay gele

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5