İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acemiyim dostlar anlamadım ben bunu bi bakıverin :)

bendekazanabilirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle iyi geceler arkadaşlar sizlerden şöyle bir ricam olucak
wordpress den ücretsiz bir blog açtım ve bu bloga html kodu yerleştiremiyorum. ilerleyen günlerde adsense ya da başka bir kod yerleştirmem gerektiğinde bu mümkün olmayacakmı :) bana bu acı gerçeği söyleyin

BLOG için TIKLA

gereksiz227

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes wordpress in bloğ formunda eklentı yok fakat becerebılırsen index ten ekleyebılırsın

bendekazanabilirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim yorumunuz için ancak index e nasıl ulaşabilirim bunu anlatan bir link verirseniz sevinirim kendi başıma bulmam çok zor :(

gereksiz227

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ftp den public_html ye gir orada index.php diye bi dosya var ou aç sol tuşla goster duzenle der oradan actıgın sayfadan halledeceksın

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
teşekkür ederim yorumunuz için ancak index e nasıl ulaşabilirim bunu anlatan bir link verirseniz sevinirim kendi başıma bulmam çok zor :(

wordpress.com den yapacagına blogspottan yapabilirsin. bence google indexlemesinde blogspot 1 adım önde hem oraya istedigin html yi yerlestirebilirsin;) index blog sablonun html kod olarak veriyorsa ordan inceleyiniz.

Edit
ftp den public_html ye gir orada index.php diye bi dosya var ou aç sol tuşla goster duzenle der oradan actıgın sayfadan halledeceksın

gereksiz wp ücretsiz blogta ftp destegi veriyormu?

bendekazanabilirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ama ben wordpress bloguma ftp ile ulaşmıyorumki ve admin panelinde de ftp diye bir yer yok anlayamadım ben ama yinede teşekkür ederim yorumunuz için

gereksiz227

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ben sıteye bakmadım sonradan fark ettım ücretsiz bloğ oldugunu özr :)

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ya ama ben wordpress bloguma ftp ile ulaşmıyorumki ve admin panelinde de ftp diye bir yer yok anlayamadım ben ama yinede teşekkür ederim yorumunuz için

Kardesim wp ücretsiz blogta ftp hizmeti vermiyor ! bosa ftp araba yani ben vermiyor biliyorum sen bence blogspot ac . bence daha mantıklı aynı isimde ve aynı icerikte 2 sitem var biri wpde biri blogspotta wp daha googleye gecmedi blogspotun günlük hit 50 oldu:)

yok ben sıteye bakmadım sonradan fark ettım ücretsiz bloğ oldugunu özr :)

Gereksiz bianda heycanlandırdın beni ftp deyince:)

bendekazanabilirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki arkadaşlar hangi ücretsiz güvenilir hosting sitesine wordpress yükleyebilirim tavsiyeleriniz varmı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
blogcuda yok mu reklam ekleme?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5