İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acemiyim, paypal soru?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sponsordan paypal hesabıma para geldi fakat hesabım unverified olduğu için kabul edemiyorum parayı. kredi kartım yok. fakat garanti hesabımdan sanal kart çıkartsam olurmu acaba dedim. yine başaramadım. card vertification number istiyor ve sanal kartta böyle bir numara görmedim ben. kredi kartı almaktan başka çarem yokmu?

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantinin online şubesinden, sanal kredi kartının dönem içi işlemlerine bak.
dönem içi işlemlerde harcama yeri kısmında PAYPAL-887 gibi bi şey yazar.
o 887 verification number oluyo. sende yazan sayıyı paypaldeki verification kısmına yazacaksın...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
card verification number'ıda buldum. cvc2 olarak geçiyo. tüm bilgileri doğru girmeme rağmen paypal kabul etmiyor.

"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

garantiyimi aramam gerekiyor yoksa hala eksik yaptığım bir işlemmi var?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanal kredi kartı ekliyorsanız limiti çok düşük tutmayın, en az bi 10ytl olarak tutun ki paypal ilk işlem için 1.95$ gibi bir ücret alıyor. Bu miktarı alamazsa veya kart limiti yeterli görünmüyorsa işleminizi yürütmüyor.

Garanti Sanal kart yerine ben Garanti Sanal Master Kredi kart ekliyorum ve sorun çıkmıyor.

Kartı ekledikten sonra iki gün içerisinde size bir pin numarası gelecek, bu numara ile kredi kartınızı Paypal->Profil bölümünden aktif edebileceksiniz.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
teşekkürler, hesapta para yoktu, yarın yükleme yapıp denerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5