İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acer aldım yeni adsl modemi kurarken hata verdi restart atıyor

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar merhaba Bismillah bugun laptop aldım! Adsl usb modemim var kuruyum dedim yüklemede konum belirtirken seçtim ileri dedim yükledi bir anda windosu yeniden başlattı ve windows açıldığı zaman mavi ekran çıkıyor hata veriyor ve restart atıyor ne yapılabilir.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeniden kurmadan önce bence f8 'e basarak makinayı güvenli modda açıp modemi kurmadan önceki bir yedeğe "eğer öyle bir yedek varsa" dönmeyi dene...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
f8 le guvenli modda ac makinanı sonra modemi kaldır yeniden kurmayı dene

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
MErhaba arkadaşlar şey yaptım windows tam açılmadan "Görevi Sonlandır" açtım işlemler Bölümünden Exlorer Sonlandırdım , Dosya , Çalıştır dan regedit yazarak temizledim windows açıldı sistem geri yüklemeye girdim oldu :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gecmiş olsun :) modemi kurdurabildinmi bari

F

fatihhk

Misafir
önce driverı kur sonra modemi bağla;)
laptop hayırlı olsun google amca sağolsun:D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla saolsunki ne hemde nasıl sayesinde pc sahibi oldum :D allah google amcata zeval vermesin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5