İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acer Bluetooth Sorunu NO BLUETOOTH DEVİCE yardım

F

forumelmax

Misafir
Merhabalar arkadaşlar acer laptopum var bluetooth bir türlü kullanamadım resmi sitesinden bluetooth driver indirdim fakat yine görmüyor herhalde bluetooth bir yerden açıcaz ama bulamıyorum nedense google dada araştırdım yeterince sonuç bulamadım acer laptop kullananlar veya bu sorunu bilen ve çözüm göstericek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Teşekkürler.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadasım aynı sorun bendede var arastırdım hıc bı bılgıye ulasamadım Acer 5510 AWLMi model laptopım var ama daha bluetoothu kullanmıs deyilim =)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
acer bluetooth

aynı sorun bende de var kim yardımcı olcak bize yahu... acer 5630 var bende de bluetooth öyle keyfe keder duruyor:(

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Wireless gibi kilidi olabilir, yok ise yardımcı programlar ile bluetoothu açmanız gerekebilir yardımcı programlarını yine üretici sitesinden bulabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5