İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acer laptop 15.6" i3 415dolar

esmagul11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese selam oncelikle bir seyi herkese gostermek biryandanda fikir almak istiyorum www.dinodirect.com da gezinirken cok guzel bisey gordum ve aniden aklima bisey geldi ,bu laptobu gordum ve dedimki ordan alsam acaba burda satabilirmiyim ? benim bildigim bu modeller 1000tl nin altinda yok acer in . guzelde bilgisayar
http://www.dinodirect.com/netbook-netbooks-laptops-acer-netbooks.html
iste bu linkte , sonra sanirim tek problem klavyesi olacak ,bikac turkce karakter eksik olacak benim suanki bilgisayarim gibi , acaba alici bulabilirmiyim boyle bir ise girsem burdan !!!

must

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok guzelmis ben bunu gormemistim dinodirect.com da :D nerden nasil buldun bunu ? laptoplarda gorunmuyo !!

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Garanti olayları felan nasıl oluyor bilemiyorum. Eğer garantisi Türkiye'de geçerliyse çok rahat alıcı bulursun.

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildigim bunlarin uluslararasi garantisi oluyor ama kac sene onu bilmem ,galiba 1 sene !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5