İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

açgözlüleri protesto ediyorum

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adengage.com ve Adbrite.com da reklam kampanyası yapalım dedik
2.000 USD ayırdım 1 hafta için..reklamı verdik 2 ingilizce sitemiz için.

yarısını network reklamı için verdik.

istatistiklere bakıyoruz " Türkiye " girişi çok fazla..
Allah Allah..iyi ama biz Türkiye istemedik ki. amerika ingiltere kanada istedik

detaylı inceledik..

tüm türk sitelerinden hileli hit geliyor sitelerimize.." ali kırca videosunu izlemek için reklamlara tıklayın " vs..gibi adice yöntemler..
ne oluyor..bizim reklamlar eriyor..havadan mı kazanıyoruz biz bu parayı..
yazık günah değilmi? böyle adice yöntemlerle niye kendimizi rezil ediyoruz ki..sonra da vay efendim Türkler banlanıyor..

banlanır tabi..cehennemin dibine kadar..böyle bir şey var mı ya

3 kuruş kazanacak diye, reklamverenin günahı ne?haram olsun inşallah..

bir site de bu işte : lifetr.net ..sahtekar herif..

reklam verdiğimiz network'a da yazdık..durumu ilettik..onlarıda rezil edeceğiz..

çok sinirlendim..çok..

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Favorites arkadaşım gerçekten üzüldüm :( geçmiş olsun... bir kaç tane karaktersiz çıkıyor işte böyle

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
favorites, geçmiş olsun. sinir bozucu bi durum.

adbrite ı bende kullanıyorum. network reklamlarıdnan çok site bazlı çalışmalar, daha iyi sonuç verebiliyor.

D

duyurbeni.com

Misafir
dün alıkırcanın videosunu indirdim ordan o da aramanet.com da hemen ilk cıkıyor yan tarafta

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
birileri birilerinin sırtından para kazanmak icin fırsat bekliyor adeta bi manken firikik versede site acsakta para kazansak veya bir unlu bir skandal yaratsında site acsakta para kazansak lafım anlayana bu sozlerin sahibi kendini cok iyi biliyor ...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paramı geri aldım adengage.com'dan..
adamlar geri iade etti paramı..( Paypal refund )3 gündür yayındaydı reklamlarım. onların parasını da almadılar. en az 2.000 click gelmişti.bu bahsi geçen aşşağılık siteyi banlamışlar sistemden. reklamları gösterimde olabilir ama asla ödeme alamayacak onlardan. bunu bizzat belirttiler. adamlarda akıllı. reklamlarını yayınlatıyorlar ama ödeme zamanı şutlayacaklar..

neyse..umarım bu olaydan bazıları ders alır..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lifetr.net ten alıntı:

Lutfen asagidaki reklamlara tiklaiyiniz.Aksi takdirde ali kirca video calismayacaktir.yukleseniz bile calismayacaktir.

olaya bakarmısın. bi laf çıkacak ağzımdan hoş olmayacak bu saatte...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5