İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açık Arttırma sitesi scripti yaptırılacaktır

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Coder arkadaşlar,

Size öncelikle istediklerim hakkında biraz bilgi vereyim...

Site php ile yazılacak...

ilk giriş sayfasında ust menuler gittigidiyor.com'a benzeyecek..

alt taraftaki katagoriler alibaba.com daki gibi olacak. yani 2 sütun olacak. sol tarafta katogori, sağ tarafta bilgilendirmeler.

Genelde hızlı ve internetle arası olmayan birilerininde anlayabilmesi için sade bir tasarım olacak.

üyelik olacak

Alıcı malı kimden alacağını, satıcı kime satacağını bilmeyecek,dolaysıyla herkesin bir kod numarası olacak...

gittigidiyor.com daki gibi, hemenal fiyatı, artış kademeleri, açılış fiyatı girilecek

ilanların yayınlanması için admin onayı olacak

satıcı kimliği , açık arttırmaya sunduğu malın bilgisinin sağında bir sütunda gösterilecek. içinde bazı istatistikler olacak. satıcıya olumlu yada olumsuz oy ve yorum yapılabilecek.

malın hemen altında bir combobox ile fiyat seçilip teklif verilecek

malın bilgisinin altında verilen teklifler azalan şekilde listelenecek

yani yuvarlak olarak umarım anlatmak istediğimi anladınız. free script de kullanabilirdim velakin baştada belirttiğim gibi alıcı ve satıcı birbirini göremeyecek. sadece ben göreceğim

arkadaşlar, buna benzer editlenebilecek bir script varsa adını ve önerilerinizi, yoksa tekliflerinizi bekliyorum.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücret:2000$
Programlama:pHP & MySQL
Teslim:30-45 gün

DipNot:
1- Tasarımın şu ve/veya bu sitelere benzemesi sizin zararınıza olacaktır.
2- Butür projelerde kullanıcı güveni için sistemin bir firma üzerinden işlemesi gerekmektedir.
3- Şayet alıcı & satıcıdan komisyon alacaksanız, kredi kartı kullanılablmesi (sanal pos) içinde üstteki madde gereklidir.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hevesinizi kırmak istemem ancak şahsen kendi adınıza düşünün
hazır bi scriptten açılmış açık arttırma sitesi mi yoksa onlarca kategori yöneticisi olan, tv'lere reklam verebilen, en önemlisi en ufak problemde yetkili bulunabilecek firma olan siteler mi
Bence türkçe dil dosyasından önce şayet bu iş ne kadar tutar, insanlar açacağınız siteye ne kadar güvenir, bunları düşünün..

Devler pazarında size kolaylıklar gelsin..

H

headsurfer

Misafir
Kendi fikrimi belirtmemi isterseniz birine script yazdırarak bu tür işlere girişirseniz piyasada kaybolup gidersiniz. Ayrıca zaten şu an hali hazırda gittigidiyor.com gibi bir site varken bu tarz bir site açmanız size hiçbir kazanç sağlamayacaktır. Değişik yapılmamış bir proje yapmanız sizin için daha iyi olur. Tabiki bu benim tamamen kişisel fikrim.

Bkz.
Nevaria
hemalhemsat
superalsat
verdimgitti
aldimgitti
modernpazar
modernticaret
muzayede
acikartirma24 vs. bir çok örnek sıralanabilir.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
televizyonda reklamları dönen siteler varken, hit toplamak en önemlisi bir ticaret ortamı yakalamak bu saatten sonra zor. aslolan site değil bu işe yatırılabilecek paradır ki, bu ölçekteki bir parayı bu işe bağlayabilecek biri forumdan teklif almaz.

yani headsurfer +1907

H

headsurfer

Misafir
marquis' Alıntı:
haklısınız ama çok bakir bir alan buldum ;) bende biliyorum televizyonda bilmemne.com sitelerin hergün reklamlarını görüyorum, bu rekabet şartlarında elbetteki aynı piyasaya girmeyeceğim. çoook farklı bir alan çook. bu olaylara araştırmadan girip alkol satışı için domain almıştımki yasaklı ürünler varmış. falan filan.. ama bulduğum alan ne yasaklı nede bir alternatifi var. şöyle açıklayayım. yavaş kan akışı olan bir piyasada rekabeti çok deli bir şekilde hızlandıracak girdiğim piyasayı tümden etkileyecek bir olay. tekel olduğum zaman site adresini buradan vereceğim inşallah :d

Umarım başarılı olursun.

Birde bu ülkede kan emiciler şimdide internete el attılar. Para kazanan, çalışan bir sektör buldumu büyük paralar yatırarak esnafı bitiren kan emici holdingler şimdide internette tekel oluşturmaya çalışıyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin.

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zorr

internette tekel olusturmaları zor ama reklamlarla az da olsa ınsanların ılgısını cekerler. ben internette tekel olunabılecegıne katılmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5