İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açık İndirme Reklam Verilecek

A

aliozen

Misafir
Arkadaşlar,

mümkün olduğunca fazla siteye fazla reklam vermek istiyorum. tartışma forumları tercihimdir. 1 aylık vermek istiyorum.

En düşük teklif ile gelenlere vereceğim.

Açık indirme şimdi başladı. cuma günü yani 9 aralık 01:00 de biter.

saygılar

A

aliozen

Misafir
bu arada uyanık arkadaşlar 250 milyon diyip bırakmasınlar. Tavan fiyatım 30ytl.

M

messmedia

Misafir
aliozen' Alıntı:
bu arada uyanık arkadaşlar 250 milyon diyip bırakmasınlar. Tavan fiyatım 30ytl.

asıl sen uyanıksın, saçma sapan konular açanların sayısı iyice arttı ama bu son günlerde olmaya başladı, sanırım çatlağın teki dadandı siteye, sürekli üyelik açıyor.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık artırma tamam ama açık indirim diye birşey olmaz;
nedeni:
teklif verenlerin hitleri, ziyaretçi profilleri, fiyatları aynı olmayacaktır. bu durumda da elma armut ile karşılaştırılma durumu oluşacaktır. bunun yerine falan sitenin reklamını vereceğim teklifleri bekliyorum demek daha nazik ve uygun davranış olurdu.

ayrıca bu arkadaşın reklam teklifine evet dediği ve neredeyse iki hafta geçtiği halde bir faaliyet göstermediği bir geçmiş olayı mevcut; ve kendisine bu durum hatırlatıldığında her iki farklı zamanda da bir bahanesi vardı.; daha sonra reklam teklifi veren kişi teklifinin uygulanamadığını gerekçe göstererek teklifini iptal ederek açık artırma (burada sanırım ilk açık artırmaydı) yoluyla reklam alanını satışa çıkardı. şimdi böyle bir başlık açılmış olmasını hemde bu zat tarafından açılmış olmasını kınıyorum..

A

aliozen

Misafir
trinsanrehberi, sitem heklendi diye sana mesaj yazmıştım. Sistemim bozuk, ne üye kaydı oluyor ne yazılar doğru geliyor. Düzelince verecem diye yazdım sen daha yazmadan. Sonra sen de zaman aşımına uğradı dedin. Ben de sana hak verdim. Ama site düzelince sana verecektim. Hem de 50ytl ye. Senin açık arttırmada 14ytlye sattığın yere. Ama ben yine 50ytl verecektim. Sen de gelip bunları yazıyorsun. Ben seni kınıyorum. İlk defasında da hastalandım bir hafta yataktan kalkamadım. Onu da sana yazdım. Senin açık arttırmandan sonra üç tane daha oldu. Onlara birşey dedin mi yoksa gıcığın sadece bana mı?

A

aliozen

Misafir
Açık indirme olayına saçmalık diyen arkadaşlara da biraz webmaster mantığından çıkmalarını rica edeceğim. Elbetteki ben de biliyorum hangi sitenin ne kadr hit aldığı vs içeriği önemli. Ben burada ilgi çeken bir başlık atıp, mümkün olduğunca fazla teklif gelmesini istedim.
Saçma bulan varsa teklif vermez olur biter. Hem forumda açılacak konulara bu faşist arkadaş mı karar veriyor? Mail adresini verirsen tüm arkadaşlar sana bir danışalım du konu saçma mı değil mi diye?
Bu arada sitemi hekleyen arkadaşın msni de şöyle tanıyan vardır mutlaka :[email protected]

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ne kadar kötüymüşüm; arkadaş hasta olduğunu söylemesine rağmen kişisel çıkarım için arkadaşın hastalığını görmezlikten gelmişim.

sebeblerinizden birisini bana belirttiğiniz gibi buraya da yazmışsınız.
ama ikincisini yani hasta olduğunuzu bana söylemediniz bana başka türlü ifade ettiniz.

zorla birilerine bir hizmet satmak durumunda değilim. ama birisi almayacağı şeye alacağım dememeli biraz kendi meslektaşlarına sorumluluk taşımalı.

sonradan vazgeçse bile bunu belirtmeli.

ben size hem mesaj yazdım (özel mesaj) hem de email gönderdim.
sizinle yaptığımız ve uygulayamadığımız reklam anlaşmasını iptal ettim; ve açık artırma yapıyorum bunu size bildiremeyi de size saygı olarak yapıyorum dedim. verecek insan açık artırmaya katılırdı.

ama bir nedenle vazgeçip bunu karşıya belirtemeyen ikili ilişkilerde karşıyı hiçe sayan bir mantığınız var. sorumluluk sahibi olan kişi karşı taraf sormadan bir durum yaşayorsa bunu belirtir.

ben sizi forumda tanıdım. ve hatırlarsanız sizinle uzun bir tartışma konumuz da olmuştu. o tartışmaya neden olan tavrınız da aynıydı; insanları hiçe saymak. ve referansınız (müşteriniz olmamasına rağmen) birilerini müşteriniz gibi gösterip insanlara satış yapma çabanız.....

A

aliozen

Misafir
aliozen
Member Giriş Tarihi: Nov 2005

Re: Beyindeki Sınırlar

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba,

sitemi cumartesi akşamı heklediler. Şu an toparlamaya çalışıyoruz. Reklam konsunda sizi biraz daha bekleteceğim. Özür dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5