İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACIL adsense'ye kabul edildim fakat.

D

deather

Misafir
adsense ye kabul edildim fakat reklamlari nasil ayarlicam bilmiyorum. bu konuda yardimci olabilirmisiniz. reklami ekledim sayfama fakat buradaki reklamlardaki gibi degil degisik bir sey oldu nedeni nedir acaba veya nasil duzeltirim ?
site : www.fenodo.com

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangibir sorun gozukmuyor ana sayfanda..
diger sayfaları dıyorsan onun google la alakası yok.
reklamı ortalayamamıssın boyle template in uzerıne cıkıyor.
onu kendın duzeltmen lazım html le .

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk başta öyle görünür... robotlar inceledikten sonra normale dönüyor...
bi kaç saat sonra düzelmesi lazım...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat reklamlarda bir sorun yokki
gayet guzel gozukuyor.
arkadas template e ortalayamamıs reklamı sorun orda.
adsense ile ilgili bir problem yok zaten adsense bot indexlemis sayfayi reklamlar cıkıyor !

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hersey Normal Gorunuyor.
Senin icin 2 Tık attım.. Bu Kıyagımıda unutma :)
Bende bir gun katılırsam 2 tık'ımı geri isterim :p

G

Gulbahce.Net

Misafir
Bir Kac tıkta benden Olsun Arkadas Benimde akLımda bir sey var ama Ne derecede karsılanir Onu biLemem Webmasterlar Bir birlerine destek Olursa coook kazancLı cıkacaklardır..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ehuehe :) Tamam hemen bi site acalım. Herkes bir birinin adsense'sine tıklasın. Guzel proje ama nerden bilicem senin tıkladıgını :) Hem Google amcam duyarsa nolucak ?

G

Gulbahce.Net

Misafir
Zuhahah O nereden duyucak sen Soylemesen ben soylemesem ki zaten bundan ikimizinde karı var bu nedenle boyle bir seyin Olmasi Mumkun değil ama webmaster'in birisi neden benim sitem diğer siteden daha az click aLdı derse o dedğin durum soz Konusu OLur ama benim sadece msn Listemdekiler tıkLasa yeter bana :)) + Daha Basvuru bile yapmadik bence biran Once yapmaLıyız..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deather reklamlarınde bir sorun gözükmüyor.. heyecan yapmana gerek yok sakin ol.. :)

iyi çalışmalar..

G

Gulbahce.Net

Misafir
Webmaster'lar neden Ortak bir dsense Altında calismiyorlar boylece cok erken ucretlerini alabilirler..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortak bir hesaptan çalışmak her açıdan risktir! Aklına gelebilecek herşeyden dolayı risktir.. Hesabı açan kişiye kimse tam anlamıyla güvenmez.. Örneğin 10 tane site altta olsun.. 1'nin yaptığı hile diğer 9 siteyide etkiler ve belkide onca emeği boşa gidebilir..

İyi çalışmalar..

G

Gulbahce.Net

Misafir
Bu Konuda hakLısın soyle bir sey soz KOnusu var 5 tane guvenicek webmaster arkadasında yok değildir... O zaman sizde ayir hesap acın ve herkez diğer webmaster arkadasların hesabına click yapsın bu da iyi bir secenektir. ama bunu yapacak GuveniLir arkadaslar gerekiyor bunuda biz buLduk..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olay 1 kere yapılır 2 kere yapılır.. Ama 3.'de google zede olursunuz.. Google'ın teknolojisini ve ne şekilde kontrol ettiklerini unutmayın arkadaşlar.. Sürekli aynı IP aralığından tıklama olunca google hesabınızı kapatabilir.. O yüzden bence bu şekilde cinlikler düşünüleceğine kurallara uyarak googledan daha fazla nasıl kazanabilirim sorusunu yöneltmelisiniz kendinize..

Arkadaşlar az kazanalım ama hep kazanalım.. O yüzden google'ı kaybetmeyelim.. Dikkatli olalım..

İyi çalışmalar..

G

Gulbahce.Net

Misafir
:)) evet ama bu sekilde cook iyi kazanabilirler .. Riskleride var tabi Bunu yapiyorsan eger belli riskleride goz onunda bulundurmak zorundasın..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 siteniz varsa 1 in hilesi digerlerini etkiler mi etkilemez mi?
bence etkilemez o site gumburtuye gider , sizce

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google > Risk

o yüzden bile bile ateşe atlamak çok saçma arkadaşlar.. Önceki mesajlarımdada dediğim gibi nasıl Microsoft'un elit çalışanları şu anda max konfigrasyonda olan P4 makinalarla çalışmıyolarsa, Google'da bizim bildiğimiz yöntemlerle çalışmıyolar..

2. olarak bu şekilde çok iyi kazanabilirler demişssin.. 5 kişiyle bu işi yapsanız günde en fazla 5 dolar kazanırsınız.. aylık 150 dolar için bu riski alıcaksanız siz bilirsiniz.. Ayrıca google statslara bilgileri yansıtmadan robotlar tarafından oldukça detaylı bir inceleme yapılıyor..

İyi çalışmalar..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
10 siteniz varsa 1 in hilesi digerlerini etkiler mi etkilemez mi?
bence etkilemez o site gumburtuye gider , sizce

O site gümbürteye gitmez.. hesap gümbürtüye gider.. Bu da toptan bir gümbürtüdür yanii :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ehuehe :) Gulbahce.Net ; Yani Umit ; Tamam kanky. Ben basvurucam tekrar. Hani bir site icin birsey gelmedi. Begenmemis olabilirler :) Diğer site icin basvurayım. Yada sen basvur. Çatır Çatır GoogLİRA yiyelim :) Pardon GooDOLAR :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:

Evet eminim aksi olsa webmasterların tüm siteleri kontrol edilmese, görüntü olsun diye bir site açılır diğer sitelerde tüm cinlikler yapılır.. Yani böyle birşey imkansız.. Google kodu koyulan sitelerin hepsi google kurallarına uymak zorunda.. Başka yolu yok yani bu işin :)

İyi Çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5