İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil : AllYouSubmitters

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YourInbox ta Mailleri Açıp Tıklarken " 03/23/2004 12:00 Oh Please Do Not.... " Başlıklı Maili Açtım Şöyle Yazıyordu.

----------------------------------------------------------------
Please Do Not click the link in this email.

NOTICE: this is NOT an AYS 5 cent paid email.

If you click the link in this email - your AYS earnings will automatically be reduced by $50.00.

This action will not be reversed under any circumstances.

http://www.allyousubmitters.com/scripts/runner.php?EA=200403141748337989 = http://www.allyousubmitters.com/cl3.html

Okumadan Tıkladım ve Açılan Sayfada Şunlar Yazıyordu.

$50 has just been deducted from your account
for not reading the email as per the AYS PTR Program TOS (Terms).
Upon signup, you agreed to "read" each email sent to your account. Your failure to do so
has resulted in this fine being imposed on you.

This action will not be reversed under any circumstances.

Below is a copy of the email you should have read first before clicking.

Please Do Not click the link in this email. NOTICE: this is NOT an AYS 5 cent paid email. If you click the link in this email - your AYS earnings will automatically be reduced by $50.00. This action will not be reversed under any circumstances.

Ve "Earnings Stats" Bölümüne Girdiğimde 72.80 Dolardan 22.80 Dolar Kalmış. 50 Dolar Yok Uçmuş, E-Gold Hesabıma Baktım Orası Boş.
Acaba Çek ile mi Gönderecekler ? Oyüzden Mi Kestiler? Oyüzden Kestilerse Ben Aslında E-Gold ile Göndermelerini İsityordum. Şimdi Ne Olcak ?
Redemption Page de Request Payment Bölümü de Kaybolmuş...
Yardımcı Olursanız Sevinirim...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklaman halinda hesabından 50$ gideceğini mailde belirtmişler. Sen de tıklayınca hesabından 50$ düşürmüşler hepsi bu. Servis anlaşmasında zaten bu bilgiyi belişrttikleri için de adamlar haklı durumdalar!

Üzgünüm ama bu meblağa veda etmiş durumdasın...

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Ayhan,
Sen Benle Eğlenirsin Heral, Ya Abi Nasıl Olur Bu Ya ?
Nasıl Yani, 3 Aydır Günde 20 Link Tıklıyorum ve Sonunda Bir Link Tıklatıp Hepsini Yok Mu Saydılar Yani ? O Ne Anlaşmaymış Öyle ? İkiz Kuleleri Ben Mi Yıktım da Bana Böyle Oyun Oynuyorlar, Nedemek Şimdi Bu. Lütfen Bunun ŞAKA Olduğunu Söyle. Bu Nasıl Bir İş Bu Nasıl Bir Mantık ?
Lütfen Biri Bana Mantıklı Bişey Yazsın.
Anlaşma Denilen Şey Bu Mu Acaba http://www.allyousubmitters.com/pages/terms.php Burada Ne Yazıyor Birileri Yardımcı Olabilir Mi Acaba ...

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az Önce Bir Bakayım , Tekrar Aynı Linke Tıklayayım Ne Olcak Diye Tıkladım, Neoldu Biliyor Musunuz ?
72.80 Dolardan 50 Dolar Gidince 22.80 Dolar Kalmıştı Şimdiyse -27.20 Dolar Borçlu Kaldım. Bence Bu Çok Komik. 3 Ay Eşşek Gibi Hergün Bilgisayar Başında Tıkla-Tıkla-Tıkla Sonra Bir Tıklamaya 50 Dolar Kessinler Sonra İkinci Kez Tıkladığımda -27.20 Borçlanayım. NE GÜZEL İSTANBUL BE Çakır Abim Böylemi Söylüyordu, Neyse...

Dur Bakalım , Madem Borçlandık Adam Gibi Borçlanalım Bir Kaç Kez Daha Tıklayayım Şu Linke. Battı Balık Yan Gider. Gireceği Kadar Girmiş Zaten Bize.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az Önce AllYouSubmitters Forumlarındaydım, Sanırım Orası Mahşer Meydanı Gibi, Yüzlerce Mailler Yazılıyor Bu Konuda , Anlaşılan Sadece Ben Değilmişim Sazan, Benden Daha Sazan , Daha Saf vede Daha Enayiler Varmış. Sorduğum Soruya Şöyle Bir Cevap Aldım, Bişey Anlamadım Ama Heralde O Linke 2 Defa Mı Tıkladın Falan Filan Diyo.Neysse , Olan Oldu Bikere Ama Bu ÇOK SALAKÇA Bir Uygulama, Nedemek Yani 50 Dolar Kesmek. Allah Belalarını Versin ...

Basically if you read it - it did what it said.

It said not to click on it and if you did you'd be deducted $50.00.

Your amount doesn't make any sense though. You should be $27.20, not MINUS $27.20. You would have had to click on it twice?

You have to read your emails and this one told you not to click the link - sorry.

H

hibrahim

Misafir
slm arkadaşım kayıt olurken kabul ettiğin anlaşmayı bilmiyorum ama bu tur "pay per read email" programları önceden sadece amerika ingiltere veya ingilizce konuşulan ulkelere açıktı ama daha sonradan butun ulkelere açıldı ama bir şart vardı "sadece ingilizce okuyup anlayabilenler uye olacak" dikkat edersen bazı firmalar ilgi alanlarını seçtirirken araya ben sahtekarım veya para kazanmak istemiyorum gibi olumsuz yazılar koyar sazanlar için..
ama bir şartlarıda ingilizceyi anlayabilecek kadar bilmen.seninde eksiğin burda mailde bu linke tıklamayın tıklarsanız 50$ düşecek diyor sende tıklamışsın istersen adamların affiliate terms lerini oku ingilizceyi bilmen şartı olduğuna eminim.Hiç bir hak iddia edemezsin..
saygılar..

az önce ben bakıyım dedim terms lerine aynen şöyle diyor bak
"You must be able to understand, read and write in English. This is required as 98% of our advertisements are in English and you must also be able to communicate with AYS PTR admin"

çevirmeme gerek yok heralde..

B

burak

Misafir
internetten para islerinden anlamam ama bence durum soyle.
adamlar maillerdeki linklere otomatik tiklandigini (programlar ile) kesfettiler ve boyle bir uygulamaya gittiler.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
üzgünüm riskatör Çinliler sayesinde bu uygulama her ptr sitesinde war ve gerekli. yapacak hiç bir şey yok. ..

E

Eseryucel

Misafir
aynı şey benimde başıma geldi şuna -47.50 durumdayım :) tr.st dün bahsetmiştim bu olaydan ben böyle saçma şey hayatımda görmedim hadi ben yeni başlamıştım fazla bişey kaybetmedim riskator e baya koymuştur tabi ki allah belalarını versin bunların arkadaşlar ne denir ki sonuçta kaçımız o maili okuyor şahsen ben hiçbirini okumuyorum direk tıklıyordum linke

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 yıldır internet kullanıcısıyım , internette hemen hemen her alana el atmışlığım var, bir tek "xxxxx" ve "netten para" olayına girmiyordum, yaw neolcak bi deneyeyim diye girdim , BEN ONA GIRMEDEN O BANA GIRDI :pp Elimi Ayağımı Bu İşlerden Çekiyorum Ben Dersimi Aldım, Hata Bende Prensiplerimin Dışına Çıkmamalıydım. Hayırlısı...
Herkese Teşekkürler, Umarım Bu TrajiKomik(!) Olaydan Herkes Kendine Düşen Payı/Dersi Alır ve Daha Dikkatli Olur. . .

A

aynalitahir111

Misafir
ne yani o kadar calistin cabaladin. 72 dolar birikti? sonra bi anda 50 dolar gitti mi?

aman dikkat . butun arkadaslar bundan sonra cheat emaillere basmayin

F

funcitytr

Misafir
Ben bu AYS hakkında soru sorcaktım ;

1 )
from your referrals while on vacation

Bu ne demek ?

2 )

Buraya ne yazacaz. Mesela e-gold id mi yazsam olur mu ? ve bu kutucuğun yukarısında "Current payment method: Check" yazıyor..

Ben e-gold a gelmesini istiyorum...

yardım..

F

funcitytr

Misafir
ya tr.st bak ben daha bugun üye oldum ve 1 dolar felan oldu hemen. ama ne bu siteyi ne e-gold u daha hiç kullanmadım sen bana yardımcı olursun ben pek bi şe anlamadım olayları.. ve şu fotopkopi fax işleri benim kafamı karıştırdı..

E

Eseryucel

Misafir
Abi kesinlikle bu siteye üye olmayın herifler sahtekarın teki ... Bir yere tıklıyorsun 5 doların hatta 50 doların gidiyor böyle saçma şey olur mu ya

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sahtekar sen mi oluyorsun adamlar mı? adam üyelik kuralında her şeyi belirtmiş sen ise maili okumadan linke tıklıyorsun. sen reklam verenin parasını heba ediyosun ondan sonra geliyosun yok adamlar sahtekar yok bilmem ne para göndermiyor. bence en iyisini yaptı adamlar ben olsam her gün gönderirdim hile kontrolü linklerini...
eseryücel bunları direkt üstüne alma bu yazdığım herkes için geçerli...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

ingilizce bilmediğiniz halde "üç beş kuruş biz de kazanalım" diyor olabilirsiniz, ya da dikkatsizlikle tıkladığınız için de sinirlenebilirsiniz. Ama daha doğrusu bu şekildeki linklerin hangi biçimlerde yer aldığını öğrenip bunlara tıklamamak. Yoksa kimse bu forumda herhalde memlekete döviz gelmesin istemiyordur.

iyi araştırınca pek bu tür sorunlarla karşılaşılmaz. Bu sorunla karşılaşmadan bir sürü para kazanan insanlar var. demek ki bu insanlar sahtekar değil. Ama saf hiç değiller ve kendilerini korumaya çalışıyorlar. Siz de bana kalırsa linklere tıklayın ve her gelen sayfada ne varmış bir bakın: Unutmayın ki o reklamı size gönderen kişi bunun için para veriyor ve para harcayarak reklam verdiğine göre yine para kazandırabilecek birşeyin reklamını yapıyor. Öyleyse, bunun otomatik bir iş olmadığını ve bunlar için kısa bir zaman ayırmanın sizin için faydalı olabileceğini unutmayın ayrıca...

Saygılar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5