İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Ankara İçi Bilgisayarcı&İnternet Kafe Aranıyor

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, hemen konuya girmek istiyorum, 18 yaşında bir kardeşimiz var liseyi durumlarından dolayı bırakmış ailesi fakir ve kardeşimiz mahallenin bilgisayarlarını ufak tefek paralar ile tamir edip format atıyor bu anlamda kardeşimizi gerektiğinde donanımsal olarak yetiştirecek emeğin karşılığını verecek bilgisayarcı veya internet kafe arıyoruz günlük yevmiye ile de çalıştırabilirsiniz yeter ki işi öğrensin ve biraz da olsa ailesine maddi yardımda bulunsun. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok memnun oluruz.

İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla iletişime geçerlerse memnun olurum.İyi Günler.

bLaSty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam anlamıyla işten anlıyorsa ben bizim alt bayilerden birine yerleştirebilirim kardeşimizi.Dışarıya reklamda yaparım bilgisayar tamiri yapılır format atılır vs..Bide masa vs.. ne gerekiyorsa ayarlarız bi köşeye.Ancak şöyle bir durum var.Ona iş öğretebilecek birisi yok.Yani tek başıma yaparım üstesinden gelirim diyosa yardımcı olmak isterim.

Semt olarak belirtirseniz nerde olduğunu ben bi bakayım.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tam anlamıyla işten anlıyorsa ben bizim alt bayilerden birine yerleştirebilirim kardeşimizi.Dışarıya reklamda yaparım bilgisayar tamiri yapılır format atılır vs..Bide masa vs.. ne gerekiyorsa ayarlarız bi köşeye.Ancak şöyle bir durum var.Ona iş öğretebilecek birisi yok.Yani tek başıma yaparım üstesinden gelirim diyosa yardımcı olmak isterim.

Semt olarak belirtirseniz nerde olduğunu ben bi bakayım.

teşekkür ederim blasty sizinle irtibat kuracağım

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır sever arkadaşlarım kardeşimizin maddi durumu kötü olduğu için çok uzak bölgelere maalesef gidememekte altta verdiğim bölgelere rahatlıkla ulaşım sağlayabilir.

ulus kızılay keçiöğren aydınlık yenimahalle etlik sıhıye çankaya

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyide arkadaşım niye bilgisayarla alakalı bir işte çalışmak istiyorki. Mühim olan karnını doyurmak veya ailesine bakmak değil mi?
Eğer ki bilgisayardan hariç bir iş düşünürse ank. çok sayıda arkadaşım var CV'sini pm olarak yollarsanız irtibata geçmeleri için ilgili kişilere yollayabilirim...

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyide arkadaşım niye bilgisayarla alakalı bir işte çalışmak istiyorki. Mühim olan karnını doyurmak veya ailesine bakmak değil mi?
Eğer ki bilgisayardan hariç bir iş düşünürse ank. çok sayıda arkadaşım var CV'sini pm olarak yollarsanız irtibata geçmeleri için ilgili kişilere yollayabilirim...

Kardeşimiz 18 yaşında tek yaptığı ve sevdiği iş bilgisayar tamiri bakımı 18 yaşında ki çocuktan nasıl bir cv bekliyorsun ki ? sadece bir masa sandalye ayda en az 4 5 pc tamiri bu yani eve katkı sağlayacak hemde kendi harçlığını çıkaracak öğretecek birileri var ise biraz bir şeyler öğretecek kardeşimize

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
hocam malasef donanım üzerine bir çevrem yok web yazılımdan anlayan bir kardeşimizse biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam malasef donanım üzerine bir çevrem yok web yazılımdan anlayan bir kardeşimizse biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız

Sevgili Ümit ilgin için çok teşekkür ama maalesef o konuda şu an bir bilgi sahibi değil keşke biraz bir şeyler bilseydi sağolasın tekrar

dEsir0us

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
k.ören ıslah evinin orada bilgisayar teknik servis dükkanımız var ama teknik serviste calısacak bir elemana şimdilik bir ihtiyaç yok ama iş konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
firma rehberi oluşturma , el brosuru dagıtma , tanıtım yapma gibi işler verebilirim. uygunsa görüşelim.
tel : 0506 369 47 10

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5