İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL AYRDIM LÜTFEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkish.trader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

affiliate sektörü ile yeni yeni ilgilenmeye başlamıştım.Web sitesi yapalım dedik host ve domain aldım.Wp kurdum ilk sitemi yaptım ikinci domainimi aldım bunuda wp kuracaktım ne yaptıysa olmadı. iki siteyede wp-admin' den giriş yapamadım. Herşeyi sildim /database name ,user falan filan) tekrra yükledim. ana domainmi değil ikinci aldığım domainin içeriğini yaptım yayınlamadım. ana domaine döndüm xxxxx.comwp-admin/, veya install.php yaptım ne göreyim.

zaten yüklenmiş yazıyor giriş yapmaya çalışıyorum yok ikinci domaine dönüyor epey uğraştım olmadı. Şu zavallının sorununu kim halledebilir diye araştırıken bu siteye dün üye oldum. Bu acıklı hikayeyi kim mutlu sonla bitirebilir vallahi dua ederim ona))). aşağıdaki numaramı çaldrırın ben ararım
533 5278267

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yapsa yapsa depresan yapar ...
O bu konuda uzman, gerçi bana söz verdiğini yerine getirmedi ama olsun

otuziki

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben yardım ederim. iletişime geçin lütfen

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgileri özel mesaj atarsan gece halederim sorun olmaz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
lütfen yardım, acil, yardım edin gibi açılan konular kapatılacaktır.
lütfen forum kurallarına göre hareket edelim
bilgi bana ulaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5