İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil bir kod yardimi

B

Bedavalar-Net

Misafir
cok komik gelicek bazilariniza ancak ben iki gündür linke tiklayinca acilan pop up kodunu bulamiyorum.Acilan pencerenin boyutunuda kendimiz ayalamaliyiz.

elinde olan var yazarsa cok sevinirim.

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyur inşallah işini görür:

<head> </head> arasına bunu ekle:
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!--
function Start(page)
{
OpenWin = this.open(page, "CtrlWindow","toolbar=No,menubar=No,location=No,scrollbars=No,resizable=No,status=No,width=250,height=250,left=150,top=150,");
}
//-->
</SCRIPT>

body kısmınada bunu ekle:

<a href="javascript:void(0);" onclick="javascript:Start ('example.html');">My Page</a>

B

Bedavalar-Net

Misafir
,width=250,heigh t=250,left=150,top=150,");

bu kisimla ne kadar oynadiysam oyniyim bir türlü pencerenin boyutlarini degistiremedim,yinede cok saol,aramaya devam ediyorum ya kimsede yokmu bu kod :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HTML:
<script type="text/javascript">
function Popup (theURL,winName,features) {
  window.open(theURL,winName,features);
}
</script>

<a href="javascript:Popup('xxx.html','','scrollbars=yes,width=400,height=320,top=0,left=0')"> aaa </a>

Biraz geç oldu ama yeni gördüm :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

dün gece verdiğim kod omasi lazim eğer olmadi ise baska bir kod ayarlayabilirim msn'den yazarsin kolay gelsin..

T

tahtakale

Misafir
Bu da benden olsun.

<a href="javascript:" onClick="window.open('sayfa.htm','açıklama','width=370,height=370')">
Giriş için tıklayın</font></a>

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5