İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil ## cpanelde çalışan bir scriptin pleskte çalışmaması ?

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar cpanelde çalışan bir scriptin pleskte çalışmaması gibi bir ihtimal varmı para verip script aldım ama script sahibi onun için çalışmıyor diyor yardımlarınızı bekliyorum

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Scriptin belirtilen gereksinimlerini ve script sahibi çalışmayan şeyin ne olduğunu söylüyor yazarsan daha anlaşılır olur bu şekilde yorum yapmak imkansız.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script ne scripti? eğer web hosting yönetim sistemi ise çalışmaz ve çalışmaması çok normaldir.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
script ile sunucu panelinin ne alakası var? cpanel ve plesk paneldir, önemli olan sunucunuda kurulu olan şeyler.

MedyaServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@CyberTurk 'ün dediği gibi panel ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum.

Script için gerekli olan tüm bileşenler sunucuya kurulduğu takdirde bir sorun yaşamazsınız.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kurdugun script onarcade. senin temanda hatalar var. trvideo.org aktarmasının sebebi temanın menusundeki linkleri degiştir.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scripti tam anlamıyla çalışır duruma getirebilecek varsa 1 adet domain verebilirim=

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5