İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil dedicated server lazim

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Tercihen yurtdisindan ve managed dedicated server ariyorum. Tecrubesi olan arkadaslar lutfen bir kac oneride bulunabilir mi? Tek site icin kullanilacak.Bu ikinci ayimiz aylik bandwith 35 gb gibi birsey oldu ve yukselmekte....

Saygilar,

C

Cem K.

Misafir
Merhaba,

StarGEN'de kendi özel sunucu filomuz bulunmaktadır. Co-location hizmeti almaktayız. Size bir sunucu kiralayabiliriz. Yönetiminide biz sağlayabiliriz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz;

tel. 0212 669 61 38
mail. [email protected]
msn. [email protected]

İyi çalışmalar.

B

bz.tc

Misafir
bandwith önemliyse burayı incele derim :

http://www.ev1servers.net/english/index.asp

burada 1 dedicated severı ayda 100$'a 700GB bandwith ile birlikte alabilisin mesela...

yani 7GB bandwith ~ 1$
(Türk hosting şirketleri takılanlar bu fiyatlardan biraz örnek alsınlar...)

genelde setup üceti de ortalama aylık fiyata denk geliyor... ama arada setup ücreti olmayan severlar da düşüyor...
zaman zama sold out olur burası ama önemli değil sürekli yeni server ekliyorlar...

ama "managed" olayından emin değilim... serveri cpanel, plesk veya ensim ile birlikte sipariş ediyorsun... kendin yönetiyorsun... live person olayı var sitede ama ne kadar yadımcı olurlar bilmiyoum... sipariş vereceksen onceden en azından bir sohbet etmeni öneririm...

yasal olan herşeyi sitene koyabilirsin... yasal = çalınmamış içerik falan... absürt içerik ok, kendi içeriğin ise tabiki...

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm,

Bahsettigin sirketi biliyorum Rackshackin devami...adamlar super servis sagliyorlar ama managed olayi yok...

Ilgin icin tesekkur ederim

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bz.tc' Alıntı:
yasal olan herşeyi sitene koyabilirsin... yasal = çalınmamış içerik falan... absürt içerik ok, kendi içeriğin ise tabiki...

Oyle bezlerde taragimiz olmaz..

Saygilar,

S

serhanak

Misafir
Full managed 100mbit hat kapasiteli ve %0 downtime'i olan bir sirket biliyorum, [email protected] adresine mesaj yazarsan kendileriyle baglanti yapmani saglayabilirim. Oldukca hizli ve kesintisiz, kendim de kullaniyorum. 24 saat ulasimda mumkun. Server'lari yurt disinda. Sanirim 1000GB isini gorur.

Saygilar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5