İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Donanım Sorum Var

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar size bişey sormak istiyorum.elimde şuan kullandığım dell inspiron 6000 laptop var ve anlayamadığım bir sorunum var. elimdeki laptopta dwd writer var ama anlamadığım bi şekilde 1 haftadır sadece dwd okuyor normal cd leri okumuyor sizce neden kaynaklanmaktadır.ayrıca dwd yazabiliyorum ama cd de yazamıyorum.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Not: Denediğim bütün cd ler orjinaldir

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazılımsal bir sorun olabilir, kullandığın yazılımı değiştirerek denedin mi hiç, denemediysen birde öyle dene.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet denedim ama yine aynı hatta format atarken bile dwd olmalı işletim sisteminin cd si yoksa format atamıyorum :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynı notebooktan bendede var
aynı sorunda var
hiç ellemedim. çünkü ellesem bu sefer hiç birşeyi çalışmayacak. o yüzden hiç ellemiyorum:)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantiye versem 1 ayda ancak gelir pc :) yapabilirsek eğer kendi imkanlarımızla yapcaz olmazsa mecbur değiştirtcez artık cdwriterı :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bilgisayarimi acin, DVDrom u sag tiklayip ozelliklere gelin, donanim tabinda Dvdrom un adı kısmında yazanı buraya yapistirin. Muhtemelen bir firmware sorunudur. Yardimci olmaya calisacagim.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikleri tıkladığımda şunlar yazıyor

TOSHIBA MK8032GAX
TSST corp DVD+-RW TS-L532B

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
buna benzer bir olay bendede vardı kopya cd leri felan okumuyordu bende gittim usb external dvd aldım :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5