İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Doplist.Com (Doplist.Net) Sponsor Aranıyor..

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Günlük 2600-4000 arası tekil hiti bulunan toplist sitemizi host sponsoru arıyoruz. Tek aradığımız özellik işlemcisi güclü ve band sorunu olmayan bir host.
Vede mümkünse cpanel olması hostu full backuptan taşımak istiyoruz. Sürekli aksalık yapan host sahipleri lünfen eklemesinler. İlgilineneler acil msn e ekleyebilir. [email protected]

www.doplist.com
www.doplist.net

Aksam saatlerinde genelde host siteyi kaldıramıyor ve kapalı kalıyor gece girerseniz inceleyebilirsiniz.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım ıyınet anlık ıstatıktık saymıyor bır sure zarfında ıslıyor 5 dakkada 1 atıyor vs gıbı ozaman band da yemz ıslemcıde kasmaz

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hala işlemcisi yüksek band sorunu olmayan bir host arıyorum. Mümkünse tek kişi değil şirket olarak çalışanlar eklesin.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zombieonline' Alıntı:
Hala işlemcisi yüksek band sorunu olmayan bir host arıyorum. Mümkünse tek kişi değil şirket olarak çalışanlar eklesin.

Öyle bir yazmışsın ki, sanki tek kişi olarak iş yapanlar işi bilmiyorlar :)

Bu arkadaşa ben sponsor olmuştum.Opteron 146 işlemcili makinanın server load'ını bazen 10'lara kadar çıkartan bir sitesi var.Bilmiyorum saldırı mı oluyor yoksa kullandığı scriptten mi kaynaklanıyor ya da sunucuya optimize ayarı mı gerekiyor.Ama sanırım başka bir sunucuya taşınması daha iyi olacak..

İyi çalışmalar

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Öyle bir yazmışsın ki, sanki tek kişi olarak iş yapanlar işi bilmiyorlar :)

Bu arkadaşa ben sponsor olmuştum.Opteron 146 işlemcili makinanın server load'ını bazen 10'lara kadar çıkartan bir sitesi var.Bilmiyorum saldırı mı oluyor yoksa kullandığı scriptten mi kaynaklanıyor ya da sunucuya optimize ayarı mı gerekiyor.Ama sanırım başka bir sunucuya taşınması daha iyi olacak..

İyi çalışmalar

Ben senin için kastetmemiştim ama madem kendini karıştırdın söyleyim. Sen sponsor oldun eksik olma ama bi yurt dışına cıktın site günlerce kapalıydı ve ulaşabileceğim tek kişi yoktu. İşin kötüsü host açılmadan taşıyamıyordumda bir sürü reklam veren insana madur oldum..

Evet load ların 10 lara cıkmasının sebebide msql a scriptin veri gönderme süresinden oluşan bir sorunmuş gerekli düzenlemeyi yapıyorum.

Sonuç olarak blogyaz.com a ve Slim_boy a verdiği destekten dolayı teşekkür ederim en kısa zamanda yeni hosta taşınıp haber vericem İyi çalışmalar..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zombieonline' Alıntı:
Ben senin için kastetmemiştim ama madem kendini karıştırdın söyleyim. Sen sponsor oldun eksik olma ama bi yurt dışına cıktın site günlerce kapalıydı ve ulaşabileceğim tek kişi yoktu. İşin kötüsü host açılmadan taşıyamıyordumda bir sürü reklam veren insana madur oldum..

Evet load ların 10 lara cıkmasının sebebide msql a scriptin veri gönderme süresinden oluşan bir sorunmuş gerekli düzenlemeyi yapıyorum.

Sonuç olarak blogyaz.com a ve Slim_boy a verdiği destekten dolayı teşekkür ederim en kısa zamanda yeni hosta taşınıp haber vericem İyi çalışmalar..

Yurtdışına çıkmadan sunucuda bulunan hesaplara e-mail göndermiştim.Ya gelmedi ya da başka bir şey oldu.
Sunucuda bulunan diğer site sahiplerine sorduğumda ise, ben gelmeden önceki gün aksaklık yaşandı dediler.Ve gerçekten de sunucu kapalıymış, geldiğimde reboot atarak düzelttim.Başka bir aksaklık oldu mu diye sordum, 1-2 geçici yavaşlama oldu dediler daha sonra düzeldi dediler.
Herneyse.Veritabanında herhangi bir kayıp olmadan alacaksın yedeğini inşallah :)

İyi çalışmalar

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Wasgo hala sizi bekliyorum 3 gündür msndeyim ama siz yoksunuz maillerime de cevap vermiyorsunuz :(

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar sponsor bulunmuştur artık eklemenize gerek yok teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5