İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL | Godaddy Auctions Yanlışlıkla 10000 TL'lik domaine teklif verdim

netadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar godaddy auction'da yanlışlıkla 10000 TL'lik domaine teklif verdim ve habire mail mesajları geliyor. Ödemeyi yapın vs şeklinde 10.000 TL'ye fickled.com mudur nedir. Şimdi arkadaşlar bu ödemeyi yapmazsam ne olur? Yasal işlem başlatırlar mı, hesabım mı silinir. Ekran görüntüsüde aşağıdadır.

[image]http://r1310.hizliresim.com/1g/8/td4st.png[/image]

byhewal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam zorla birsey dayayamazlar. Maille karsilik verip odemeyeceginizi belirtin bence.

netadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
That's all you have to say, you have held my domain for 5 days in holding at go daddy and escrow.com, you pulled it out of the featured section where i paid 20 dollars to list it when an honest buyer could have wanted it.
this is the third time i have had a bogus buyer like you, i'm calling go daddy and escrow.com to notify them of this and i know go daddy will cancel your account and you will never do business with them again.
people like you give this domain industry and bad name and the business world in general.
you should never be aloud to do any type of business with anybody at all anymore, your a trouble maker and a dishonest person.

Böyle bir mesaj geldi bu ne demek

vehbi54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söyleyecek tek şey bu, sen gitmek baba ve escrow.com de tutarak 5 gün boyunca benim etki alanı düzenlenen sonra, ben dürüst bir alıcı bunu istedik ne zaman listeye 20 dolar ödenen özellikli bölümün çıkardı.
Bu ben senin gibi sahte bir alıcı oldu üçüncü kez, bu bildirmek için baba ve escrow.com gitmek arıyorum ve ben baba hesabınızı iptal edecek gitmek biliyorum ve tekrar onlarla iş yapmak asla.
insanlar bu alan sanayi ve genel olarak kötü bir isim ve iş dünyasının vermek gibi.
Artık hiç kimse, sizin bir sorun makinesi ve dürüst olmayan bir kişi ile iş her türlü yapmak için yüksek sesle asla.

Yani hesabın iptal :)

netadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy auctions hesabım iptal edildi fakat 1 tane daha domainim vardı o teklifi kazanıp ödemesini yapmıştım hesabıma yansımasını bekliyordum. O da mı iptal olmuştur?

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun hocam malesef onuda unutun

Insanlari yanlis yonlendirmeyin, Ne demek unutun onuda? Parasi odenmis bir domaini kimse unutturamaz!
Hic bir sey olmaz odeme yaptiginiz domain paneline yansir, bu islem 7 ila 20 gun surmektedir.
GD auction hesabiniz bloke edilir.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlışlıkla verme olayını anlamadım ben. eğlencesine teklif vereyim derken yalan oldu arkadaş galiba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5