İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil :))haydi Türkiye

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eurovizyon yarışması başladı şu an

hemen sms gönderin Türkiye için

14 yazıp 3002 ye gönderin

herkes 20 kez gönderebilir
1 mesaj 5 sms dir

haydi beyler yükleninnnnn:)

avrupadan katılanlar gönderebilir

son 5 dakika

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okuma bayramında mikrofonu sıkı sıkıya tutan ve utanarak şarkı söyleyen çocuk havası sezdiniz mi siz de sibel tüzünde :D

mıymıy söyledi önce şarkıyı sonra biraz kendine gelir gibi oldu, süperstar ı süpırstaa diye okudu, etleri butları kıyafetinden taşıyordu, kazandığını öğrenince çocuklar gibi sevindi.

sizce nasıldı?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kötü de olsa bizim şarkımız. desteklemek lazım. bende beğenmedim ama ne yapalım. atsan atılmaz satsan satılmaz:)

U

umurcan

Misafir
yinede öbür şarkılara göre biraz harekeliydi ne dandik şarkılar vardı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bence cikanlarin en iyisiydi, bir kere gozleri isiltili olan tek kadindi, kareografi erkeklerin uzerine kurulmus kadinin hop hop oynamasina zaten gerek yok ki. Ilk 5 e rahat oynariz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hiç katılmıyorum bu fikre. böyle bi şarkıda olay arkadaki erkeklerin üstüne kurulmamalıydı. hamamlı şarkısında sibel tüzün gerdan kırabildiğini gayet güzel gösterirken bu şarkıda tam bi odun gibiydi çok gereksizdi de öyle olması.

finlandiyanın yarı finali geçmesi ve hollandanın geçememesi de çok büyük bi çelişkiydi bence.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
araya darbuka solo girdiği zaman dedim kırıtmaya başlar kazanırız :) oynamayı bilmiyor yav..ben bile daha iyi oynarım

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bizim şarkı ingilizce olsaydı 1. olurdu şarkının ingilizcesi mükemmel ama turkce olunca biraz kötü oluyor

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben İngilterenin şarkısını beğenmiştim.Bakmadım elendiler mi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5