İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil İhtiyac

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Acılacak olan arkadaşlık sitesine 100 erkek 100 bayan üye ekliyecek düzgün calısacak eleman aranıyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Peki yeni üye olmuş saf standart üyeleri kekleyerek, gold üye olmasını sağlayacak cin gibi elemanlar da arıyor musunuz?

Bknz.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili bilgi tamamen haklısın ama amacım karı kız nickiyle üye gözüküp milleti gold üyeliğe teşvik etmek için abuk subuk mesajlar yazmak değil..

üzgünüm ama sisteminiz ne kadar iyi olursa olsun tamamen boş bir siteye kimse üye olmaz siz olurmusunuz ?

amacım 200 kişi oluşturmak ve üye sayısı kadar sahte uyelerden silmek. sonuçta olmayann yerini olan alıcak.

Sahtekarlık mı evet katılıyorum kesinlikle ama işin özüde ticaret insanları kandırmıyorum gel gold üye ol sana vercem vs diye sadece üye varmış gibi gösteriyorum. (%98 forum sitelerinde olduğu gibi)

serkansdkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi arkadaşımız zaten böyle cewaplar wermeye hasta onu susturduğun içiN TeşekkürLer ..

halen aradıgını bulamadıysan görü$eLim . .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5