İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AciL ingilizce çevirisi..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Thank you for contacting customer support. Our hosting does support the use of the .htaccess file within it. It can be used to password protect files, or to protect anything that you are able to configure. However, we cannot provide you with any assistance or support in using the .htaccess file. If you require further assistance with using the file, you will need to either search online, or contact a web developer. I apologize for the inconvenience.

Arkadaşlar bunu tam anlamıyla çeviricek arkadaş var mı? Az buçuk anladımda tam emin olmak için sizin çevirinizde önemli..

Teşekkürler..

G

Gencturk.Net

Misafir
.htaccess kullanabilirsin ama nasil oldugunu sorma git kendin bul nerden bulacaksin diyorlar :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta nerden buluyım ben yaw.. godadynin hosting serverlarında .htaccess dosyasını kullanan arkadaş var mı ?

Html dosyalarını php olarak göstermek istiyorum.. ve bu şekilde html sayfalarına php include etmek istiyorum..

.htaccess dosyasını servera atmadan önce..
AddType application/x-httpd-php .html
AddType application/x-httpd-php .htm

ama attıktan sonra alttaki hali alıyor.. : üstteki kod başka serverlarımda sorunsuz çalışıyor hiçbir düzenleme yapmadan..

# -FrontPage-

IndexIgnore .htaccess */.??* *~ *# */HEADER* */README* */_vti*

<Limit GET POST>
order deny,allow
deny from all
allow from all
</Limit>
<Limit PUT DELETE>
order deny,allow
deny from all
</Limit>
AuthName www.site.com
AuthUserFile /var/chroot/home/content/k/e/y/sdsdsd/html/_vti_pvt/service.pwd
AuthGroupFile /var/chroot/home/content/k/e/y/sdsdsd/html/_vti_pvt/service.grp

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.

Musteri hizmetlerimizle baglantı kurdugunuz icin tesekkur ederiz. Hostingimiz .htaccess dosyasını birlikte-yada-icinde
kullanır. Sifrelerinizi korumada kullanılabilir. yada edit edebileceginiz herhangi bisey icin...
Mamafih:)(bunlaberaber)
.htaccess file konusunu destekleyerek asistanlık veremeyiz.
Eger ilerlemis destek almak isterseniz (gereksinim duyarsanız) online olarak konu hakkında arama yapmalısınız. yada
bu konudan anlayan biriyle iletisime gecmelisiniz.
Size konu hakkında yardımcı olamadıgımdan ozur diliyorum ki----
demek kine agırmıs adam ozur diliyor normalde sorry-uzgunum derler:)

walllaböyle
biraz hızlı cevirioldu idare et!
umarım yardımcı olmustur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5