İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil ingilizce makale yazarı aranıyor

mansur55

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
acil ingilizce makele yazarı aranıyor..5434539043 den mesaj atabiirsiniz

elifyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sahıs ödemeleri yatırmıyor insanları aldatıyor. kimse inanmasın hala ödememi yapmadı .ne vaktinizi ne de emeğinizi kullandırmayın.

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
benim kendisinde 250 tl ödemem kalmıştır.Kaç defa uyarmama ramen ödememi yapmamış ve benle dalga gecmeye çalışmıştır.Ödemem buraya yazılan yazıyı okumasına rağmen yapılmazsa şahsın telefon numarası ve ankaradaki bulunduğu iş yeri,sahip olduğu ve makale yazdığı siteyi buradan paylaşacağım.Kendiini son kez uyarıyorum ödememi bu gece yapacak ve bana dekontu mail olarak atacak.Aksi takdirde numrasını paylaşarak herkesin görmesini sağlayacağım.Bununla da kalmayıp iki hafta sonra memleketim olan ankaraya gidince bizzat iş yerine gidip gerekli işlemleri yapacağım.Kendisini son kezz buradan uyarıyorum benim paramı bu gece yatıracakkkk

makaleyazilarim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benim kendisinde 250 tl ödemem kalmıştır.Kaç defa uyarmama ramen ödememi yapmamış ve benle dalga gecmeye çalışmıştır.Ödemem buraya yazılan yazıyı okumasına rağmen yapılmazsa şahsın telefon numarası ve ankaradaki bulunduğu iş yeri,sahip olduğu ve makale yazdığı siteyi buradan paylaşacağım.Kendiini son kez uyarıyorum ödememi bu gece yapacak ve bana dekontu mail olarak atacak.Aksi takdirde numrasını paylaşarak herkesin görmesini sağlayacağım.Bununla da kalmayıp iki hafta sonra memleketim olan ankaraya gidince bizzat iş yerine gidip gerekli işlemleri yapacağım.Kendisini son kezz buradan uyarıyorum benim paramı bu gece yatıracakkkk

Şikayet konusu açmanız daha iyi olur bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5