İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Kingston 4gb data traveler sürücüsü lazım

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Vista kullanıyorum.Önceden kingston 2gb data traveler flash diskim vardı o kaybolmuştu.Bende yanlışlıkla bunun driverini kadırmıştım.Geçen gün internetten kingston 4 gb data traveler siparişi verdim az önce geldi.Ama driveri olmadığı için bi türlü windowsa tanıtamıyorum ve vista sürücüsünü arıyorum.Sitesine baktım ama 98 sürücüsünü bulabildim.Bu sürücüyü nereden temin edebilirim? Elinde olan varmı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Otomatik tanıması lazım aslında bunları
Flash disk mi, flash bellek mi?

Arkadaşım yazdığımı anlamadın heralde.Evet normalde otomatik tanıması lazım.ürünün kutusundada zaten vista uyumlu diyor ve otomatik tanır diyor.Ama ben diyorum ki daha önceden aynı ürünün 2gbsi vardı onu kaybettim yanlışlıklada vistanın içindeki kingston driverini sildim.Yani şuan format atıp vista yüklesem zaten tanıyacak ama driveri sildiğim için şuan kinston ürünlerini vista tanımıyor.O yüzden.

Ürün şu:
KingstonDataTraveler4GB.jpg

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakma,kimse onun driverini atmamış internete.
vista driver sitelerine bile baktım ama yok:(
tek çare şimdilik format.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ürünün kutulu resmi şu.Gördüğünüz gibi vista ile uyumlu.Zaten 2gbsini kullanıyodum ondada sorun yoktu:

DTI-4GB.jpg

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Oh be çok şükür sorunum çözüldü.En baştada dediğim gibi sorun vistada driveri yanlışlıkla silmiştim ondan kaynaklanıyomuş.Az vista dvdsinde sorun çıktı yükleye yükleye çizilmiş heralde bende mecburen xp yükledim.Şuan flash diskimi sorunsuz kullanıyorum.Bi yerde şu vista imajını dvdye yazdırdığım an vistaya geri dönücem..

EK:Vistayıda yükledim şuan sorunsuz çalışıyor..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Vista kullanan yuzlerce adam vardir birine söylesen dosyanın adını veya yerini sanırım gönderirdi, neyse çözülmüş artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5