İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil portal sistemi lazım

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir devlet kamu kuruluşu için portal lazım ama bazı yerlerde okul scripti belediye scripti gordum ama sizce en kullanışlısı hangisi bana bi yardım edermisiniz ? Aspsitem diye bir portal buldum kullanışlı paneli falan.bana onericeginiz ucretsiz yazılımlı birşey varmı bilen duyan ...

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi işte belediye scripti gibi resim alerisi haberler phpnuke yada aspsite tarzı portal gibi aspsitem portalı kafama yattı su asp olacagı için

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum joomlada yaptıgın yada boyle ornek birşey varmı. bakmak isterim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
joomla ile yapılmış bir çok devlet sitesine rastladım ama aklımda olan yok

www.joomlaturkiye.org adresinde bulunan joomla siteler kısmından inceleyebilirsin... istediğiniz fazlasını karşılar o kadar karşılarki içinde boğulabilirsin dikkat et :)

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada google bulunan bınanın uydu harıta gorunumunu nasıl ve nerden ekleriz sitemize onuda gördüm hoş bişey.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
joomla çok esnektir bir çok bileşeni modülü mambotu vs vardır bunlara ulaşmakta çok kolaydır. joomla için fazlasıyla türkçe kaynak bulmak istersen mjturkiye.net bu adresi önerebilirim joomla hakkındabir çok kaynak ve resimli anlatım mevcuttur yeni bir proje olacaksa bunu sen kendin sıfırdan başlayarak ve joomlayı öğrenerek yapabilirsin, o vermiş olduğun site ise çok sade bir joomla sitesidir,

dikkatini çekerim jtr de bir joomla sitesidir ama arada dünya kadar fark vardır, bu farkı yaratmakta sana kalıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5