İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil reseller lazım ..!

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar acil linux reseller lazım.önereceğiniz biryer varmı.yabancı firma tercihimdir.ucuz ve üçkağıtçı olmaları riski düşük olduğunu düşündüğüm için.mysql sunucu sağlam olan biyer arıyorum.sunucuda toplist barındıracağım.şuan sitem mysql sunucuya fazla yükleniyor bahanesi ile kapatıldı.o yüzden alacağım yerde de aynı sorunu yaşamak istemiyorum.önerilerinizi acilen bekliyorum

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] bu arkadaş sana yardımcı olabilir makinası sağlam kendiside iyi bir arkadaşım güzel iş yapıyor sana yardımcı olabilir ama bu saatte online değil

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kişiseden hosting almak istemiyorum.yanlış anlama sakın.ama forumları okursan nedenini sende anlarsın zaten.firma olması tercihimdir.

yinede teşekkür ederim.

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet haklısın bir çok şahıs milleti dolandırmak için açıyor bir miktar kazanıyor ve basıp gidiyor hayırlısı olsun senin için umarım böyle şeyler başına gelmez hayırlı geceler dilerim.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolasın.kimsenin başına gelmesin.sadece benim değil.

P

Pco

Misafir
evet dogru son zamanlarda 1 şahıs deyilde bir ŞİRKET yaptı boyle birşey . şahıs fazla dolandıramaz şirketler kadar. com.tr oldugu için herkez güvenip alıyor :) herneysa

D

debraallentompson

Misafir
"mysql sunucu sağlam olan biyer arıyorum.sunucuda toplist barındıracağım.şuan sitem mysql sunucuya fazla yükleniyor bahanesi ile kapatıldı"

böyle sorunların varsa dedicated alacaksın, paylaşımlı hostingde hep bu başına gelir...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan bütçem müsait değil buna.zaten biyerden 1 aylık aldım gece.napalım.site kapalı kaldı.ama sağlam biyer bulmam lazım biran önce.ayrıca şuanda bir Türk firması ile çalışmayı düşünmüyorum.yinede sağol.

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seni anlayışla karşılıyorum. Surkent gibi firmalar Türk piyasasına olan güveni azalttı. Ama böyle giderse Türkiye'de ve Kıbrıs'ta Host firması kalmayacak.

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent gibi firmalar piyasaya olan güveni azaltmaz Onların hedef kitlesi farklı olduğu için piyasayı pek etkilemez :)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi orası öyle ama genede işi şansa bırakmamak lazım.zaten Türkiye'de bant ücretleri yüksek.o yüzden istesemde Türkiye 'den alamam.yurtdışından 10 $ aldığımı Türkiye'de 70-80 $ alabiliyorum aylık.

S

seven7

Misafir
benim her zaman tavsiye ettigim 3-4 yer var.

kriweb.com
vt.com.tr
rh.com.tr
doruknet
(bunlar cok kaliteli birokadarda ekonmik degil :) )

line.com.tr (ekonomik ve uygun servisler var yakında reseller alacagim hatta)
tamhost (denemistim onceden guzel biryer ama gereksiz pahalı)

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavionline' Alıntı:
Surkent gibi firmalar piyasaya olan güveni azaltmaz Onların hedef kitlesi farklı olduğu için piyasayı pek etkilemez :)

Mavionline nasil azaltmaz ya. Simdi benim sirketim yok. Bireysel olarak satiyorum ama oyle vur-kac yapmaya kafam basmaz. Amacim yavas yavas buyuyerek sirketlesmek. Zaten KKTC`de bir firmada System Admin`in yardimcisi olarak calisiyorum. Yavas yavas gelismekteyim. Ama Surkent`ler yuzunden piyasa bu hale gelince insanlar genelde sirket olmadigin, fatura veremedigin icin senden kaciyor. Birde bir firmada System Admin`im dediginizde size guluyorlar:) Peki bu neden oldu? Surkent gibi firmalar yuzunden. Eline kontrol paneli alanin Sytem Admin oldugu bir pazarda satis yapmak iyice zorlasti.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sen ne dersen de hala şahıstan alan kişiler varsa onların cesaretini alkışlıyorum.Kaldı ki bu alemde daha bebe sayılan ben bile türk firmalara güven duymuyorum artık, şahıs olarak hayali bile ürkütüyor;)...Tani tr de bw fiyatından ucuza kaçmaya çalışıyoruz ve bu konudada ucuz yok ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi