İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil satılık bir kaç ürün

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Intel Pentium 4 2.4Ghz >>> 40$
Intel Celeron D 2.8Ghz >>> 35$
Gigabyte Anakart (açılıyor fakat tam olarak sorunu ne çözmüş değilim) >>> 30$
256MB DDR Ram >>> 25$
Nvida 128MB DDR GForce Ekran Kartı AGP 8X >>> 45$
(2 adet var) 300 Walt Power Suply >>> 15$
USP PORT (4 dış / 1 iç) >>> 20$
56K Modem >>> 5$
100Mbit Ethernet >>> 5$

arkadaşlar ürünlerimi acil ihtiyaçtan satıyorum. Almayı düşündüğünüz ürünler için iletişime geçebilirsiniz. Ekran kartı 3 aylıktır. Faturası ile gönderilecektir.

Hatta satmayı veya takas etmeyi düşündüğünüz PCI-E minimum 128mb ekran kartı varsa ürünlerimden bir kaçı ile takasta edilebilir.

teşekkürler...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

benimde gigabyte kart vardı 56k modemi çıkarınca düzeldi :)

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

benimde gigabyte kart vardı 56k modemi çıkarınca düzeldi :)

yok sorun ondan kaynaklanmıyor. bios dan ekranı disabled ettim bir dahada açamadım. pil çıkarma gibi yöntemleri denedim fakat uzamanı veya meraklısı varsa o ilgilenebilir... =)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
yok sorun ondan kaynaklanmıyor. bios dan ekranı disabled ettim bir dahada açamadım. pil çıkarma gibi yöntemleri denedim fakat uzamanı veya meraklısı varsa o ilgilenebilir... =)

Anakart uzerindeki cmos jumper i 2 ve 3 e takip power tusuna birkere bas veya 10 saniye bekle. Daha sonra eski konumuna getirip anakartini kullanabilirsin.

Bu arada bende bir adet mpx 200 var, gorusme esnasinda karsitarafdan ses gelmiyor baska bir problemide yok. Orjinal kutusu, kulaklik, orjinal batarya & sarj aleti, orjinal deri kılıf, kullanim kitapcigi, Windows Smartphone lisansi ve stickeri ayrica yaninda 256mb sd karti ile satiyorum. 100 YTL ye verebilirim.

Kolay gelsin.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anakart uzerindeki cmos jumper i 2 ve 3 e takip power tusuna birkere bas veya 10 saniye bekle. Daha sonra eski konumuna getirip anakartini kullanabilirsin.

Bu arada bende bir adet mpx 200 var, gorusme esnasinda karsitarafdan ses gelmiyor baska bir problemide yok. Orjinal kutusu, kulaklik, orjinal batarya & sarj aleti, orjinal deri kılıf, kullanim kitapcigi, Windows Smartphone lisansi ve stickeri ayrica yaninda 256mb sd karti ile satiyorum. 100 YTL ye verebilirim.

Kolay gelsin.

evet onu da denedik fakat bi resetlenme olmadı.

bu arada mpx200'ün ses sorunu düzeltilebiliniyormu? eğer düzeltme imkanı varsa istediğin bi kaç parça üzerine pazarlık yaparak takas edebilirmiyiz?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
evet onu da denedik fakat bi resetlenme olmadı.

bu arada mpx200'ün ses sorunu düzeltilebiliniyormu? eğer düzeltme imkanı varsa istediğin bi kaç parça üzerine pazarlık yaparak takas edebilirmiyiz?
Duzeltilebiliyormus ancak benim cok bekleyecek zamanim yoktu w810i aldim..

Dogrusunu soylemek gerekirse aklim hala mpx200 de. Hem ses kalitesi iyi hem mail kontrolu yapabiliyordum cok isimi goruyordu cok deli bir makina..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5