İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil satılık site..

turgayssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adı: ganyanci.net
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): Komple site tek fiyat 80 TL.
Sitenin aylık getirisi: Yok
Sitenin içeriği: At yarışı hk.
Sitenin hiti (günlük - aylık): Yok
Domainin yaşı ve PR değeri: Şubat 2014
Domainin kayıtlı olduğu yer: İsimtescil.net
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Hosting dahil mi: Evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.: Yok.

Siteyi uğraşamadığım için satıyorum, domain ve host Şubat sonunda alınmıştır yani site yaklaşık 2 aylık falandır. Site içeriklerini kendim doldurdum ve kullanıma hazırdır sadece admin şiresiyle kendinize ait yapabilirsiniz satın aldıktan sonra.
Aşağıda hosting bilgileri vardır. Satın alınma işleminden sonra site isimtescil den kişiye yönlendirilecektir. İsterseniz isimtescilden hosting fiyat ve bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Standart Hosting 34,50 USD
Atanabilen Toplam Domain 3 Adet
Disk alanı 5 Gb
Aylık Data Trafik Limitsiz
Eposta Hesabı 50 Ad.
Domain Başına Mailbox Boyutu 1 Gb

https://www.isimtescil.net/hosting/paketi/standart-windows-hosting.aspx

turgayssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu nasıl iş ya herkese cevap yazılmış benim ilana kimsenin tık dediği yok.. Aldığım fiyata satıyorum site olarak değil host ve domain olarak baksanız yinede ilgi çekmesi laım değil mi hayret valla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5