İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Satılık

r1zacan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki:pm ile verilebilir.
Facebook Sayfanızın içeriği :Topluluk,Hayran sayfası.
Sayfanızın Üye Sayısı :185k
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı :75-175
İstenen Ücret :330 Tl
Ödeme Şekli :Arkadaşlar ödeme şekli hesap numarasıyla gerçekleşir numara falan herşeyi verebilirim ama lütfen önce sayfa diyen arkadaşlarımız pm atmasın çok sıcak bakmıyorum ona.
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler :Sayfa öncelikle çok aktif zaten pm ile linki verdiğimde takip edersiniz.Reklamlık veya site tanıtımı için paypal ile para kazanmak isteyen arkadaşlar için birebir organik ve arttıkça artan bi sayfa gelen reklam teklifi oldu ama ilgilenmedim alan olursa ilgilenir.Teşekkürler

Ciddi alıcılar için sağlam bi indirim yapabilirim.

seyircikedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki:pm ile verilebilir.
Facebook Sayfanızın içeriği :Topluluk,Hayran sayfası.
Sayfanızın Üye Sayısı :185k
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı :75-175
İstenen Ücret :330 Tl
Ödeme Şekli :Arkadaşlar ödeme şekli hesap numarasıyla gerçekleşir numara falan herşeyi verebilirim ama lütfen önce sayfa diyen arkadaşlarımız pm atmasın çok sıcak bakmıyorum ona.
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler :Sayfa öncelikle çok aktif zaten pm ile linki verdiğimde takip edersiniz.Reklamlık veya site tanıtımı için paypal ile para kazanmak isteyen arkadaşlar için birebir organik ve arttıkça artan bi sayfa gelen reklam teklifi oldu ama ilgilenmedim alan olursa ilgilenir.Teşekkürler

Ciddi alıcılar için sağlam bi indirim yapabilirim.

PM ATABİLİR MİSİNİZ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5