İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil site satış

ihsanone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-www.filimdizi.com sitesi satılıktır
özellikleri
a-site mahirxin scripti mevcuttur
b-site hiti tatil dolayısıyla ortalama 300
c- pagerank değeri pr-1
d-sitede bulunan botlar:youtube+film botu+dailmot botu bunun dışında cronlu mynet video botu 5 dakk da bir otomatık video ekliyor
e-tamir edilecek botlar -diz botu 2 adet+başka film botu+cronlu cnn ve film botu(her 5 dak da bir video ekliyor ama hatalAr var düzeltilecek)
f-google index 41700
eg-baclink çalışmaları -imleme sitlerine kayıt yaptırıldı.emek+ masraf harcanan bir site.

2-www.tatilyurdum.com
pr2 site hiti tatil döneminde 200 leri buluyor
site 6 aylık

3-ww.kadinveailem.com
pr1

BU 3 SİTE YARIN AKŞAMA KADAR EN YÜKSEK TEKLİF VERENE KESİNLİKLE
SATILACAKTIR.SİTELER BANLI DEĞİLDİR.WEB İŞLERİNİ BIRAKTIGIMDAN SATIYORUM

siteler host dahil değildir
filim sitesinin domanin dolmasına bir ay ver diğer sitlerin ise yaklaşık 6 ay var

hmtytgn42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç tl'de kalırsa kalsın verecekmisiniz siteleri? 10 tl öyle ise..

ihsanone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kaç ta kalısan kalsın verceğim..ama 10 tlye senın gibi bedava almak isteyenlere kalacağını sanmıyorum

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benden 50 tl biraz insaf emek lazım hırsızı olmamalı eli vicdana koymak gerek

hmtytgn42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
delinin zoruna bak, satmazsan satma, pr1 pr2 sitesi var diye adamın yaptığı hava kimsede yok ;) kingsin!

ihsanone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edepsizlik yapma.teklifini ver kenara çekil.senin amacın almak değil ortalığı bulandırmak

ihsanone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden haklı ?
1-vereceğin fiyat 10 tl ise teklifini ver .niyetin varsa artır.yoksa da bi şey yazmak zorunda değilsin
2-arkadaşın amacı zaten almak değil
3-senin üstüne teklif verildi "delinin zoruna bak, satmazsan satma, pr1 pr2 sitesi var diye adamın yaptığı hava kimsede yok kingsin!
" demek zorunda değilsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar konu daha fazla bölünmesin ama, konuyu açan arkadaş haksız, çünkü adam gibi 10 TL teklif verilmiş, siz gelip adamı hırsızlıkla suçluyorsunuz (tekif veren diğer arkadaş)

İsteyen istediği teklifi verir, minimum başlangıç belirtmediyseniz 10 TL teklif edene tepki gösterme hakkınız yok!

Hayırlı satışlar.

hmtytgn42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neymiş benim gibi bedava'ya almak isteyenlere kalacağını zannetmiyomuş..
10 tl para değil mi? teklif konusu yapmayacaksın o zaman. Tek fiyat konusu açacaksın. Bende report ediyorum, moderatörlerimiz karar versin kim haklı kim haksız, ki o cevapları yazıp beni kendinizden tiksindirmeseydiniz 250lira verip alabilirdim. Yapmadığım şey değil.

Ekleme:
Konu baltalıyorsun.
Seni şikayet ettim.

gördüğüm muameleye karşı susacak değilim, beleşci damgası da yedim, hırsız damgası da.

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakin!

Bir bardak suda fırtınalar yaratmayın. Söze harcanan enerji düşüncenizi yaratıcılığınızı olumsuz etkiler. Satırlarca yazmadan da tepki konulabilir. Sessiz kalmak da bir tepki olabilir. Baltalama, ucuz, pahalı, gibi laflara gerek yok. Benim teklifim bu deyip beklemek en akıllıcasıdır. Yanlış anlamayın akıl vermiyorum. Sadece bir öneri...

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sitelerin son durumu nedir....

Ben söyleyim 2 arkadaş aklı sıra milleti kandırma derdindeler simal25'e satılmış

Bunlar samumi iki arkadaş öyleki yalanlarını kapatmak memuriyetten olmamak için domainleri arada bir birine transfer ederler satmış gibi yapıp aklı sıra uyanıklar yersen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5