İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil sunucu arıyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kesin olarak istedigim özellik sadece 1gb ram i olması ve Türkiyede olmasıdır. Düşündüğüm fiyat 150 ile 200 ytl arasıdır. Acil sunucu lazım.

Firmaların teklif yapması istiyorum. Daha doğrusu sunucu özelliklerini bulunduğu datacenteri ve fiyatını yazarlarsa sevinirim hemen bugun almak istiyorum.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesin olarak istedigim özellik sadece 1gb ram i olması ve Türkiyede olmasıdır. Düşündüğüm fiyat 150 ile 200 ytl arasıdır. Acil sunucu lazım.

Firmaların teklif yapması istiyorum. Daha doğrusu sunucu özelliklerini bulunduğu datacenteri ve fiyatını yazarlarsa sevinirim hemen bugun almak istiyorum.

yurt dışından isteseydiniz size uygun bişeyler yapardık.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
natro.com dan bak o zaman Türkiye'de 1 numara diyebileceğim bir yer.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caesar, hosthane.com ile iletişime geçebilirsin. ben hosthane ile çalışıyorum çok memnunum. murat k. gönderdi dersen fiyatta birşeyler yapabilir bilmiyorum. [email protected] msn adresi..

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosthane.com un elinde şu anda tr için sunucular olmasi lazım oda olmasa sitelerinde telefonu var ordan ulaşabilirsiniz.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yurt dışı sunucularda kabulümdür yeterki tr ye çıkışı iyi olsun

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimizde şu anda 2 adet p4 2.4 1024 ram aylık 3000 gb trafik sunucu mevcut

dc almanya netdirekt eğer düşünürseniz msn den irtibata gecebilirsiniz.

Kendi sunucularımda aynı dc dedir.

Ücret : aylık 75 Euro ( Takribi 143 Ytl )

msn : [email protected]

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ilginiz için çok teşekkür ederim hosthane.com dan turkiye içi bir sunucu almış bulunmaktayım

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun güle güle kullanmak dileğiyle. :) Dinçerden alarak isabetli bi karar vermişsin :)

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'den hizmet istiyorsan Sistemnet'i, ANET'i, Natro'yu, Sunucu.org'yi ve çok param var dersen Koç.net, BNET, Sabancı Telekom...

normal ölçekli iyi hizmet veren firma olarakta Radore'yi öneririm. Hatta SadeceHosting'de olur ama fiyatları biraz tuzlu...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiye'den hizmet istiyorsan Sistemnet'i, ANET'i, Natro'yu, Sunucu.org'yi ve çok param var dersen Koç.net, BNET, Sabancı Telekom...

normal ölçekli iyi hizmet veren firma olarakta Radore'yi öneririm. Hatta SadeceHosting'de olur ama fiyatları biraz tuzlu...
Arkadaşın önerdiği yerler kalite yerler tavsiye ederim ama arkadaş almış sunucuyu hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5