İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil ucretsiz okul scriptleri

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
elinizde olan okul scriptlerini ucretsiz olanları paylaşırmısınız şimdiden tesekkurler php tercihimdir.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
joomla ile yapabilirsiniz aslında kendiniz :)
destek forumlarını bıraz gezerseniz ...

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sağolasın bende onu kurdum baqalım inş ii bişi çıkar

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkaadşlar hala arıyorum guzel bir script werirseniz kullanıcam

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım okul sitenizde de werirseniz yazmazsınız!

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burda benım yazı biçimimi tartişmıyoruz yardım edicek birisini arıyorum ;)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben tartışıyorum. Türkçe benim (ve senin de) ana dilim. Türkçe'mi seviyorum, ona sahip çıkmak için çaba gösteriyor, elimden geleni yapıyorum. Türkçe yazıyor, yazmayanları, katledenleri uyarıyorum. Burası bir forum olduğuna göre, kurallar dahilinde bu başlığa veya bir başka başlığa özgürce mesaj atma hakkına sahibim. Ve ben de bunu kullanıyor, Türkçe'min yozlaşmasına engel olmak amacıyla bu başlığa mesaj atarak sizi düzgün yazmanız yönünde uyarıyorum. Böyle tepki vermek yerine, "haklısınız arkadaşlar, Türkçe benim anadilim, dilimin yozlaşmasına destek verenlerden biri de ben olmamalıyım" diyip düzeltmenizi çok isterdim. Ama...

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki benim anadilim olduğunu nerden bılıyorsunuz ben istedigim gibi yazarım sizde istediğinizi yazmaktha ozgursunuz o yuzden ben bir daha size cewap wermiyeceğim

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam, sizin anadiliniz olmasın. Benim anadilim ve ben anadilime sahip çıkmak için çaba gösteriyorum. Yeterli mi?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Peki benim anadilim olduğunu nerden bılıyorsunuz ben istedigim gibi yazarım sizde istediğinizi yazmaktha ozgursunuz o yuzden ben bir daha size cewap wermiyeceğim

Anadilin değilse anadilinde paylaşım yapılan sitelere gideceksin Türkçe paylaşım yapılan forumda Türkçe konuşulur. Saçma sapan özenti kelimeler ile Türkçeyi bozma

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hmm

türkçeyi katletme türkçe konuşmayacaksanda türk forumlarında dolaşma, cewap değil (cevap) wermiyeceğim değil (vermeyeceğim) yazmaktha değil (yazmakta) öğren bunları, türkçe elini kolunu sallayarak gelip bozacağınız bir dil değildir ya doğru konuş ya hiç konuşma

G

gncytnk

Misafir
türkçeyi katletme türkçe konuşmayacaksanda türk forumlarında dolaşma, cewap değil (cevap) wermiyeceğim değil (vermeyeceğim) yazmaktha değil (yazmakta) öğren bunları, türkçe elini kolunu sallayarak gelip bozacağınız bir dil değildir ya doğru konuş ya hiç konuşma

o zaman sen Türkçe Öğretmeni ol.. her insan özgürdür istediği gibi yazabilir / konuşabilir...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman sen Türkçe Öğretmeni ol.. her insan özgürdür istediği gibi yazabilir / konuşabilir...

Evet özgürdür ama bu forumda değil.Kurallardan:

Bu forumlari her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konusan insanlarin takip ettigini unutmayiniz. Genç arkadaslar, bayanlar, anneler ve babalar bu forumlarda bilgi almak için kullanıyorlar. Lütfen yazismalarinizi yaparken bunlari göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlar uyarilmadan silinecektir. Eger üye, israrla bozuk Türkçe, argo ile mesaj yazmaya devam ederse üyeligi silinecektir.

G

gncytnk

Misafir
Evet özgürdür ama bu forumda değil.Kurallardan:

Bu forumlari her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konusan insanlarin takip ettigini unutmayiniz. Genç arkadaslar, bayanlar, anneler ve babalar bu forumlarda bilgi almak için kullanıyorlar. Lütfen yazismalarinizi yaparken bunlari göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlar uyarilmadan silinecektir. Eger üye, israrla bozuk Türkçe, argo ile mesaj yazmaya devam ederse üyeligi silinecektir.

o zaman arkdaşlar güzel bir dille arkdaşım kural var soyle soyle bu nedenlerle dolayı Türkçeyi dogru kullan diyebilirsin gelipte o hareketlere gerek yok

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Türkçe'yi doğru kullananlara öncelikle teşekkür ederek başlayayım.

Okul sitesi için bende joomlayı tavsiye ediyorum. Birkaç tane okul scripti var ama tr destekleri yok. Hiç bulaşma tavsiye etmem. Nuke ile kurulanlardan daha iyidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5