İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardım Arkadaşlar

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamları yayınlamak için kuponu girdik ve para hesapta göründü.
Sonra ödeme mikatırını girdik tamamını yazdık hesapta bulunan paranın ve git dedik.Sonra bu şekilde oldu.
http://img160.imageshack.us/my.php?image=80044015lh2.jpg

Acaba ne yapabiliriz arkadaşlar. Bize ulaşından mail yazdık.Acaba herhangi bir yerde yalnışlık mı yaptık yada ne olmuş olabilir sizce?

Y

Yamaha

Misafir
Adwordse bir mail yazın en yakın zamanda hesabınızı etkinleştirirler.
cünkü Daha önce başıma geldi düzelmişti.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonra ödeme mikatırını girdik tamamını yazdık hesapta bulunan paranın ve git dedik

Ödeme onların eline geçmeden hesabın çalışmaz. 36 saat içinde ödemeni alıp hesabını açarlar

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesaba sadece kupon girdiysen havale ile veya kredi kartı ile ödeme yapmadıysan hesabın aktif olmaz.

hesabı çalıştıramazsan satmak istersen bana ulaşabilirsin.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bu kupon Godadyden alınmış bir kupondur. Bu işlemde havale veya cc kullanılmamıştır. Sadece Hesap aktif ederken banka seceneği seçilmiş ve virman yazan yere tutarın hepsi yazıldıktan sonra kalan para 00 olarak goruntulenmıştır. Bu işlemlerden sonra yapıcak bır seyımız varmı konuya böle yardımcı olabılırmısınız ?

S

serkanus

Misafir
serdar
banka havalesini seçtikten sonra size referans numarası ve eft edilecek banka detayları veriliyor, kutucuğa 14 yazacaksınız
ve 14 ytl citibank ın detayı verilmiş hesabına ilgili referans nosunu açıklama kısmına yazmak suretiyle göndereceksiniz.
2 gün geçmeden size mail gönderip parayı aldıklarını hesabınızı aktive ettiklerini bildirecekler.

genel olarak havale ile aktivasyon bu şekilde işlemektedir.

siz o kutucuğa toplam rakamı mı yazdınız? yok oraya minimum rakamı (14) yazmalısınız ve o tutarı eft etmelisiniz.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serdar
banka havalesini seçtikten sonra size referans numarası ve eft edilecek banka detayları veriliyor, kutucuğa 14 yazacaksınız
ve 14 ytl citibank ın detayı verilmiş hesabına ilgili referans nosunu açıklama kısmına yazmak suretiyle göndereceksiniz.
2 gün geçmeden size mail gönderip parayı aldıklarını hesabınızı aktive ettiklerini bildirecekler.

genel olarak havale ile aktivasyon bu şekilde işlemektedir.

siz o kutucuğa toplam rakamı mı yazdınız? yok oraya minimum rakamı (14) yazmalısınız ve o tutarı eft etmelisiniz.
selam serkan Teşekkür ederim cevapın için biz oraya : 344 yazdık. yani bize verılen 250 usd rakamın ytl karşılığını ? bundan sonrada zaten direk hesapta hesap durduruldu ve paranız tükendi gibi birsey çıktı.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi ben olayı tek tek anlatayım.

Ben arkadaşımızdan 250 usd degerınde kupon satın aldım. Arkadaş Kuponu Godady sitesinden reseller aldığı ıcın temin etiğini söyledi. hesap oluşturduk (hotmail) ve site adresi keywordsler vererek açmaya başladık. Arkadaşımız daha önceden böle bir hesap açtığını ve eft gerekmediğini beliritti ve kuponu girdikten sonra karşımıza 2 secenek cıktı burda, banka ve kredi kartı sorusunu sordu. Bankayı sectik ve bır sonraki bölumde fatura bilgilerini girdikten sonra karşımıza "virman" diye bir kutucuk çıktı. Bu kutucukta min. 14 ytl gibi rakam vardı. Ben arkadasımıza sordum oda bana daha önce deneyıp ve olduğu ıcın 344 ytl girmem gerektını dile getirdi. Bende girdim

Dip Not : Bu kısımı eskıden bır arkadasım yaparken görmüştüm aktive parasını hesapın ıcınden kesıyordu. Ama baya bir eskıden 3 ay önce falan.

Bizde 344 girince direk hesapta şu yazı gördundu. Hesapınız durdurulmuş hesapınıza lutfen para yüklemesi yapınız. Hesap bölumune gelıncede yukarıda gordugunuz jpg. cıktı.

Bu durumda Arkadasımız emir hala banka ile işimiz olmadığını dile getiriyor. Ben hıc böle hesap aktivetisi yapmadıgım için . Bu konuda sizlerden yardım istedik.

Umarım acıklayıcı olmuştur.

Bundan sonra neler yapabılırız "Serkanus" arkadasımızın ki banka havalesi. başka önerisi olan ?

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapılabilecek pek birşey yok. emirx arkadaşımız olayları 2 ay geriden takip ediyor sanırım. artık öyle banka havalesini seç reklamlar çıksın olayı bitti.. yapmanız gereken google'a bir miktar para göndermeniz(banka havalesi ile). şuanki durumda para gönderseniz bile hesabın aktif olma şansı pek yok gibi ama madem o kadar para verip 250$'lik kupon almışsınız 14ytl daha kaybetmeyi risk'e alın..

İyi çalışmalar

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanki durum derken neyden bahsediyorsun kardeş.
Bide yalnışlıkla girdik o kadar miktarı bilmeyerek yani. Adamlarada mail attık zaten durumu. Şimdi para göndersek çalışır mı acaba?

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk oluşturdugunuz referans numarasını boş verin.. boş boş durmasının ziyanı yok. şimdi yeni bir 15ytl'lik referans numarası oluşturun ve o referans numarasını eft'nin açıklama bölümüne yazarak google'a eft ile 15ytl yollayın.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaş'a dünde ilettim Herkes eft dıyor dıye, Broken arkadaşımızda eft dıyorsa bu iş ancak eft ile çözülür. Fakat eft çeksek bile kalan parada sıfır yazıyor 344 yazdık ve gitti ne varsa. Demek eft bile olsa zor dıyorsun broken hımm.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakiyede paranın 0 görünmesi normal. Google'a eft yollayınca ve google miktarı hesabınıza girince kuponla eklediginiz miktarıda bakiyeye eklenir. önceden o kutucuga ne yazdıgınız önemli degil. sadece 14ytl yazın ve çıkan referans numarası ile google'a 14ytl gönderin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5