İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardım hek!!!

D

deja-vu

Misafir
Caesar' Alıntı:
yahu nerden biliyorsun polislerin aradığını böyle zarttan olmaz bu işler site loglarından ipyi tespit eder mahkemeye verir daha sonraki 3 ay içerisinde telekom o ipyi inceleyerek kişiye anca ulaşır bunlar pat dige olmaz....

ayrıca yoktur oyle bişey birileri sizleri fena yemin olabilir. eminimki bunu yapan cocukta static ip kullanacak kadar gerizekalı degildir hek yapabildiğine göre. sakin olun sizin yaptiginiz anlasilmasa bile o kadar ceryana veriyorsunuz ki ben yaptim dige sağa sola duyuruyorsunuz.

kımse burda kendını kanıtlamaya calısmıyo.sadece fıkır almak ıcın actım konuyu + bu ıslemı sunucu uzerınden yaptıgını soyluyorum sıze

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu proxy dige bir olay var birisi herhangi bir proxy kullanarak sunucunun ipinide almiş olabilir kimse yargılayamaz bu kişiyi yada herhangi bir shell accessine sahip olmuş kişide yapabilir bilmiyorum denir işin içinden çıkılır yok şehri terk etti yok ülkeden kaçtı gibi olaylar çok saçma, gülünç yani:)

edit: sana kendini kanıtlamaya calisiyorsun demedim fikirlerimi belirtiyorum bende

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek yapması gereken durumu tatlıya bağlaması yoksa internetten işlenen cezalar gerçekten çok zarar verebilir en iyisi işi tatlıya bağlamak yoksa yaptığı iş bilişim suçu + hırsızlığa giriyor sicile işlenirse çok kötü olur bence kaçmasın en iyisi bu

D

deja-vu

Misafir
olaylar tatlıya baglanamıyor maıl yayınlamıycaktım ama yayınlıyorum zone den kayıtlar sılınemıyor geregı yapılıcak arada bızde gıttık neyse gecmıs olsun

maıl
017lu.jpg

...

zone kaydı

http://www.zone-h.org/index2.php?option=com_mirrorwrp&Itemid=43&id=4140594

D

duyurbeni.com

Misafir
türkiyede bu sucun takibi yok. sadece kanunda bişeyler yazıyor. itiraf etmesin başına hiç bişey gelmez.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
duyurbeni ye katılıyorum stres yapmayın hiç birşey olmayacak.

D

deja-vu

Misafir
ne olursa olsun koskoca fırma nası webmaster sın guvenlık acıgı bırakıyosun ben olsam kaspersky yerınde yol verırım webmastera olan oldu artık beklıyrom ne olucaksa cok yavas ıslıyo :)

M

Makro Servers

Misafir
Kimse kendi başına gelmeden bilemez bence sonuçta korkup kaçmıştır şehri terk etmiştir sırf şehri terk etti dediği için burda dejavu yu çarmıha gericeksiniz nerdeyse bence biraz daha sağduyu lazım sonuçta burda birbirimizi kırarak elimize birşey geçmiyor ne kadar iyi olursak birbirimizle o kadar rahat bilgi alışverişimiz olur...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Caesar' Alıntı:
yahu proxy dige bir olay var

ilk mesajda yazdığına göre remote server saldırısı yapılmış. proxy falan yok kiralanmış serverden yapılmış saldırı. O serveri kiralayan kredi kartının sahibi bu olayda sorumlu olur.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
www.grisapka.org neden bulamadılar hala anlamadım?

arkadaşlar gerçekten bu işlerle detaylı bir şekilde ilgilendim güvenlik cart curt internet aciklari boşuna galyana veriyorsunuz.

D

deja-vu

Misafir
olay buyudu bu gun yazı geldı beyler mahkemeye cıkıyoruz arada bızde kaynadık hakkınızı helal edın beyler

M

millionkurt

Misafir
KGT ???

Kurtlar vadisinden yenimi çıktın :D

Bu mevzudan hiçbirşey çıkmaz, sadece inkar edicek okadar.. bilmiyorum görmedim duymadım yapmadım.. Hakim 17 yaşında çocuğun bu işi yapacağına zaten inanmaz yanlışlık olmuştur dersiniz kapanır mevzu

D

deja-vu

Misafir
millionkurt' Alıntı:
KGT ???

Kurtlar vadisinden yenimi çıktın :D

Bu mevzudan hiçbirşey çıkmaz, sadece inkar edicek okadar.. bilmiyorum görmedim duymadım yapmadım.. Hakim 17 yaşında çocuğun bu işi yapacağına zaten inanmaz yanlışlık olmuştur dersiniz kapanır mevzu

kgt yazı anlamında yavs sende varya ne dım :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeride sigaralarınız benden sıkma canını:)

bu arada korkmayın aynı davadan arkadaşım yargılandı 33milyonla kurtuldu. 17 yaşında ise ben yapmadım desin bilgisayarına da trojan yüklesin gitsin bi internet cafeden evdeki bilgisayarına girsin... Bilgisayarımı uyurken açık bırakırım diyecek sonrasında. Olay budur . Uzatmaya gerek yok. 3 müvekkil kurtarmış adamım ben hehe

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarı ile hosting firmaları üzerlerinde bulundurdukları paketlerden sorumlu değiller. sadece gerekli makamlardan ilgili yazı gelir ise paketi kapatmak ile sorumlular.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5