İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardım hek!!!

D

deja-vu

Misafir
Bizim Kuzen dun gece bazı stelerı ucurmus kendısını uyarmama ragmen devam ettı
guvenlık yazılımları ureten bı fırmanın sun ne varsa ucurmus.

Ste Adresi
Ste Adresı http://www.kaspersky.com.tr

Polısler arıyomus kendısı benı aradı sunucusunu kapattım.su an sehır dısına cıkmak zorunda kaldı.ne yapmak lazım bu gıbı durumlarda.tecrubelı olan varsa yardımcı olursanız sevınırım.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kaçıyo ki bırak yakalansın 2 gün yatar sonra bi güvenlik firmasında işe başlar...

D

DiziEvi

Misafir
gitsin kacmasın kacmasın ki sicili bozulmasın tatlıya baglansın olay sicilini gecersse kotu

F

fatihhk

Misafir
kaçmakla en mantıksız şeyi yapar.nereye kadar kaçacak.
en güzeli anlaşmak;)

D

DiziEvi

Misafir
tabiki ya ustelik suc gibi gorurunen şeyler turkiyede ve cogu ulkede karizma ustune karizma katıyor

adam oldurur kral olur ( polat alemdar)
hek yaparlar karizma olurlar ( bi ton hapis yatmıs hekerler)
kaçak elektrik kullanırlar ( profesor olarak nitelendirilirler )
vs.vs. :)

Selametle...

E

echo

Misafir
şu hekerlık kadar boş iş yok ona harcanan vakitle daha güzel bi iş yapılabilir.

niçin insanların işine engel olunur hiç anlamam.sonuçta birileri ekmek yiyor bi şekilde.

hee zararlı siteleri indirsinler ona bişe demem :D

F

fatihhk

Misafir
cezai ehliyeti olmadığı için ucuz kurtulur.
polis amcaları iki kulağını çeker bide babası döver herhalde ulen biz seni oku diye okula gönderiyoz sen onun bunun sitesini haklıyon der:)
başka bi baba versiyonu:
ulan milletin çocugu oyun oynar bizim veletin yaptığına bak yok yok bu çocukta var kesin bişey
başka bir baba versiyonu:
goççum benim kimin oğlu afferin aslanım helal sana hakla, a..q. ortalığın:D

D

deja-vu

Misafir
fatihhk' Alıntı:
cezai ehliyeti olmadığı için ucuz kurtulur.
polis amcaları iki kulağını çeker bide babası döver herhalde ulen biz seni oku diye okula gönderiyoz sen onun bunun sitesini haklıyon der:)
başka bi baba versiyonu:
ulan milletin çocugu oyun oynar bizim veletin yaptığına bak yok yok bu çocukta var kesin bişey
başka bir baba versiyonu:
goççum benim kimin oğlu afferin aslanım helal sana hakla, a..q. ortalığın:D

helal olsun guldurdun bızı aksam aksam
ne yapıcaz ne edıcez bılmıyorum bı sekılde ısın ıcınden cıkılcak annesının bab haberlerı var ama ısler acayıp karıstı.yazılım ureten bı fırma nası yaptıgıı yada nası hekledıgı hakkında bı bılgım yok orta okuldan berı kovalıyo bu ıslerı pc programlama okuyo kendını yetıstırmıs.bılgılerını farklı alanlarda kullanıyo.kuzen ama bı sekılde bızımde yardımcı olmamız lazım

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hek, bilgi hırsızlı bilgi değiştirme vs.. gibi suçların yeni TCK da ki yeri dolandırıcılık ve banka soymak suçlarının bulunduğu konu başlığında bulunuyor cezası 6 aydan başlıyor ama sizin çocuğun ne yaptığını bilmiyorum.
polis aradığına göre birileri şiakyet etmiştir ve bunun sonucunda bir mahkeme yolu gözükebilir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede kaçmasına gerek yok gider bi şekilde yüzleşir sonrada bi güvenlik firmasında işini hazır bulur...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum böyle bi olanak varmı ama ailesi iletişime geçse şikayetçi olan şirketle?? ve durumu tatlıya bağlasa...?

D

deja-vu

Misafir
kuzen saglamda bılgılerı farklı yerlere kullanıyo ısın en kotusu burayı ucururken sunucu uzerınden yapmıs.bızıde yakıcak

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D güvenlik şirketine falan işe almıyorlar orası kesin! Poliste bi tek karakola götürüyor sonra ifadeni alıp bırakıyorlar niye o kadar kasıp yurtdışına gönderdiniz ki :D

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eğer bu şirketi maddi zarara uğratacak veri kaybına neden olduysa ki hala site açılmıyor açılmadığı günler bile aleyhinizedir, tazminat davası açabilirler. Açıkcası kaçmak bir çözüm değil hele de remote sunucu ile yapıldıysa şirkele irtibata geçip bilgi verilmeli.

Birde belirteyim, sunucuyu kiralayan kişide bu işte sorumludur.

Kolay gelsin, geçmiş olsun....

A

Airborne

Misafir
deja-vu' Alıntı:
kuzen saglamda bılgılerı farklı yerlere kullanıyo ısın en kotusu burayı ucururken sunucu uzerınden yapmıs.bızıde yakıcak
Moralini bozmak istemem ama bu durumda sende suclu durumuna düsüyorsun.

D

deja-vu

Misafir
Aksam kendısıyle gorusucem gıdısata gore bısıler dusuncez artık arada bızde yandık :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu nerden biliyorsun polislerin aradığını böyle zarttan olmaz bu işler site loglarından ipyi tespit eder mahkemeye verir daha sonraki 3 ay içerisinde telekom o ipyi inceleyerek kişiye anca ulaşır bunlar pat dige olmaz....

ayrıca yoktur oyle bişey birileri sizleri fena yemin olabilir. eminimki bunu yapan cocukta static ip kullanacak kadar gerizekalı degildir hek yapabildiğine göre. sakin olun sizin yaptiginiz anlasilmasa bile o kadar ceryana veriyorsunuz ki ben yaptim dige sağa sola duyuruyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5